Zemzem coin nedir, nasıl alınır? Zemzem coin grafik durumu ve yorumları

Her geçen gün gelişen ve büyüyen kripto para dünyasında özellikle muhafazakar yatırımcıların ilgisini çeken bir gelişme yaşandı. Tamamen şeri hükümlere uygun olduğu belirtilen Zemzem coin piyasada yer edinmeye hazırlanıyor. Peki, Zemzem coin nedir , nasıl alınır? İşte Zemzem coin grafik durumu ve yorumları…

Bahreyn kaynaklı Zemzem coin tamamen şeri hükümlere uygun bir şekilde geliştirilmiş ilk kripto para olduğu iddiasını sürdürüyor. Özellikle muhafazakar olup kripto para dünyasında yatırım yapmak isteyenlerin oldukça dikkatini çeken coinin detayları merak ediliyor. İşte Zemzem coin ile ilgili tüm merak edilenler…

 Zemzem coin nedir, nasıl alınır?

Endonezya Ulema Kurulu volatilitesi nedeniyle kripto paraları haram sınıfına sokarken farklı Müslüman ülkelerden helal kripto para projeleri gelmeye devam ediyor. Caiz Coin projesinin ardından şimdi de Zemzem coin yatırımcıların hizmetine sunuldu.

Bahreynli bir girişim tarafından hayata geçirilen Zemzem coin tamamen şeriata uygun ve bir şeri kurul tarafından yönetildiğini ifade ediyor. Henüz 1 aylık bir geçmişi olan projenin borsalarda da listelenmiş olması özellikle muhafazakar yatırımcıların oldukça fazla ilgisini çekmiş durumda.

Zemzem coin nispeten güvenilir kabul edilen WhiteBit ve Probit borsalarında listeli. 10 trilyon adet basılan coin 0.0041 TL civarında işlem görüyor. İlk satışta 0.1$ seviyesine kadar çıktığı ve 10 milyon dolar hacim ürettiği görülüyor. Proje BSC ağında çalışıyor ve yüksek oranlarda kilitleme ödülleri de mevcut durumda. Ayrıca projenin caiz olması Müslüman dünyasında nasıl bir yankı uyandıracak merak konusu.

Zemzem coin grafik durumu ve yorumları

Zemzem coinin bugünkü fiyatı 0.0041 TL, piyasa kapitalizasyonu 0 TL, 24 saatlik ticaret hacmi 54.682.818 TL, 24 saat için minimum fiyat 0.0040 TL, 24 saat için maksimum fiyat 0.0044 TL piyasa değeri #2491, mutlak maksimum 0.0396 TL olarak listeleniyor. Şu anda yatırımcılar ve uzmanların Zemzem coin ile ilgili olarak ortak görüşü çok hızlı şekilde artış yaşayan coinin yüksek ilgi ile devam edeceği şeklinde. Yatırımcılara göre şu anda yaşadığı dalgalanmalar ile birçok coini ardında bırakacağı düşünülüyor. Ancak her ne kadar durum böyle olsa bile analiz yorumcuları yatırım yapıldığı sırada çok dikkatli olunması gerektiğini belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir