XRP’de Neler Oluyor?

61 milyon XRP, En İyi Kripto borsaları tarafından kaydırılırken, xrp 0.57$ seviyesinde oturuyor.

Geçtiğimiz on altı saat boyunca, toplam 61 milyon xrp jetonu iki büyük kripto Borsası – Coinbase ve Binance – ve daha küçük bir Bitrue tarafından transfer edildi.

Veriler, Xrp analytics ile çalışan Whale Alert crypto tracker ve Bishop web sitesi tarafından sağlanmıştır.

Kripto borsaları 61 milyon XRP’Yİ hareket ettirdi

Whale Alert Twitter Botu, Finance ve Coinbase ve Biotrue tarafından taşınan üç büyük xrp tutarı tespit etti. Coinbase, 20 milyon XRP’Yİ en büyük kripto borsasına aktardı. Coinbase ayrıca kendi cüzdanları arasında 31 milyon jeton kaydırdı.

Biotrue, on milyonluk bir xrp topağı ile aynı şeyi yaptı. Kablolu olan toplam XRP miktarı 33.907.358 $ ‘ dır.

Ocak 2021’de Coinbase, Ripple Labs’ın ardından Xrp ticaretini askıya aldı ve en üst düzey yöneticilerinden ikisi – CEO Gralinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen – ABD Menkul Kıymetler Düzenleyicisi tarafından dava edildi.

Bununla birlikte, dava, 2013 yılında şirketten ayrıldıktan sonra McCaleb ile imzalanan uzlaşma anlaşmasının bir parçası olarak Ripple tarafından sürekli olarak küçük miktarlarda ödenen Xrp stash’ını satan ikinci Ripple kurucu ortağı Jed Mccaleb’i içermiyordu.

Bir hatırlatma olarak, COINBASE ayrıca SEC tarafından “yasadışı” xrp ticaretinden ticaret ücretleri talep etmek için dava açtı.

Coinbase, xrp işlemlerini askıya aldı, ancak kullanıcılar hala jetonlarını Coinbase cüzdanlarında tutabiliyor ve geri çekebiliyorlar.

Xrp $0.57 seviyesinde tutuluyor

Bu yazının yazıldığı sırada, Xrp CoinMarketCap ölçeğinde en iyi 7. sırada yer alıyor. 14 Şubat’tan bu yana $0.57 fiyat işaretine yakın bir aralıkta işlem görüyor.

Xrp’nin bu yıl şimdiye kadar ulaşmayı başardığı en yüksek zirve, 1 Şubat’ta 0,71 dolardı.

Topluluk, SEC davasına rağmen bu kadar yüksek tutan XRP’NİN madeni para için iyi bir işaret olduğuna inanıyor. Ancak, U. Today tarafından son zamanlarda bildirildiği gibi, regülatör ve Ripple bir anlaşmaya varılabileceğinden şüphe ediyor.

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım tavsiyesi değildir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*