XRP, başka bir borsa Delisting’i Duyurduğunda 50 milyon dolarlık günlük işlem hacmini kaybedecek.

Türev işlem platformu PrimeXBT, bu ayın ilerleyen saatlerinde xrp’yi delist edecek ve jetonun likiditesini daha da kurutacak.

Kripto para türevleri Borsası PrimeXBT, Şubat ayında xrp kripto para birimini kaldıracak. Şubat ayına göre 15 saat 15: 00 UTC’DE. 1 duyuru.

İki işlem çifti (XRP/USD, XRP/BTC) sonuçta borsadan kaldırılacaktır.

5 Şubat’tan itibaren. PrimeXBT kullanıcıları artık belirteçle yeni pozisyonlar açamayacaklar. 10 Şubat’a kadar mevcut pozisyonlarını kapatabilecek veya kapatabilecekler.

Seyşeller-PrimeXBT, coingecko verilerine göre, günlük işlem hacmi 1.12 milyar doların üzerinde olan türev alım satım işlemleri için en büyük borsalardan biridir. Xrp/USD ve XRP / BTC çiftleri kümülatif olarak 51 milyon dolardan fazla işlem hacmi üretiyor (sırasıyla 49.14 milyon dolar ve 2.3 milyon dolar).

Listeden kaldırılma anlamında  zor durumdaki belirtecin ihraççısı olan Ripple Labs’ı çevreleyen “önemli olaylar” ile ilgilidir.

Ripple, Aralık ayı sonlarında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından mahkemeye götürüldü. Geçtiğimiz hafta, yasal bir zafer elde etmek için uzun süredir devam eden bir çabada düzenleyiciye resmi yanıtını verdi.
Coinbase, Bitstamp, Binance.US ve diğer borsaların bir litanyası, düzenleyici inceleme nedeniyle belirteci terk etmek için çoktan hareket etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*