Ripple’ın milyonları olmadan Moneygram’ın finansmanı korkunç durumda

moneygram-ripple-xrp

Nakit sıkıntısı çeken MoneyGram, SEC ile mücadelesinde hüküm sürerse Ripple ile ortaklığını sürdürmeye açık olduklarını bildirdi.

Wall Street Journal’ın 26 Şubat tarihli bir raporuna göre, çok beğenilen Ripple ortaklığını askıya aldıktan sonra MoneyGram, başka bir uygulanabilir gelir kaynağı bulmak için mücadele ediyor.

MoneyGram CFO Larry Angelilli, iki şirketin bazı “alternatifler” bulmaya çalıştığını söylüyor.”

Küresel para transfer girişiminin hisseleri bu hafta neredeyse yüzde 40 düştü.

Biraz zaman alabilir.
22 Şubat’ta MoneyGram, Menkul Kıymetler ve borsa Komisyonu’nun blockchain şirketine dava açmasından ve ABD borsalarının bağlı xrp kripto para birimini kaldırmaya başlamasından sonra Ripple platformundaki ticaret faaliyetlerini üç aylık kazançlarında askıya aldığını açıkladı. Ayrıca pazar geliştirme ücretlerini kabul etmeyi bıraktı.

U. Today tarafından bildirildiği gibi, Ripple Dallas merkezli şirketle olan işbirliğini sürdürmeyi bekliyor, ancak SEC ile yasal mücadelenin sonucuna bağlı.

Angelilli, bağın yenilenmesiyle ilgili “sorun” olmayacağını söylüyor, ancak davanın “uzun bir süre” sürmesini bekliyor”:

Davaya bir çözüm varsa, özellikle de Ripple hakimse, o zaman sorun olmayacağını söyleyebilirim, ancak bu uzun bir zaman olabilir.

Sadece bir pazarlama hilesi
Jmp Securities’den David Scharf, Ripple’ın talep üzerine likidite ürününü kullanmak için Moneygram’a ödeme yaptığı için “Ortaklık” In sadece bir pazarlama manevrası olduğunu belirtti.

Aslında, MoneyGram, FAVÖK’ÜNÜN yüzde 15’ini oluşturan xrp ihraççısından piyasa geliştirme ücretlerinden 38 milyon dolar aldı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin ortaklarına “teşvikler” ödemeyi savundu:

Bazı müşterilere, özellikle de ilk nakliyecilere, ODL’Yİ kullanmak için teşvikler sağladık-bu bir ödeme ağı 101 (ve tamamen yasal) inşa ediyor. Her ödeme ağı (PayPal, Visa, MC, vb.) teşviklere sahiptir veya hala kullanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*