Ripple Partneri FlashFX, Yeni ODL Koridorları Açacak

Ripple ortağı FlashFX yeni ODL koridorları üzerinde çalışıyor.

Yakın tarihli bir tweet’de, Ripple’ın uzun zamandır ortağı olan FlashFX, yeni talepler üzerine likidite (ODL) koridorları üzerinde çalıştığını doğruladı.

FlashFX, Eylül 2017’de küresel RippleNet ağına katılmıştı ve Avustralya’nın sınır ötesi ödemeler için blockchain teknolojisini kullanan ilk şirketi olmuştu.

Ripple’ın 2019’teki üçüncü yıllık Swell Konferansı sırasında Ripple, Flashfx’in ODL çözümünün ilk destekçileri arasında olduğunu açıkladı.

Geçen yıl, FlashFX CEO’su Nicolas Steiger, bir röportajda gerçek dünyadaki bir sorunu çözdüğünü şu sözlerle belirtmişti:

” Bu bir aldatmaca değil. Bu gerçek bir sorunu çözer. Gerçek bir kullanım durumunu çözer. Uzun zamandır inandığım bir kullanım durumu. “

Daha fazla ODL ortağı geliyor
ODL döviz ticaret platformu, fiat para birimlerini köprülemek için XRP kripto para birimini kullanır, böylece hızlı ve uygun fiyatlı ödemeler sağlar.

Şubat ayında, RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla, yeni ODL ortaklarının yakında hem ABD’de hem de yurtdışında açıklanacağını iddia etti.

Bu, moneygram’ın düzenleyici sıkıntılar nedeniyle Ripple platformunda ticareti askıya almasından sonra geldi. Daha sonra ortaklığı sona erdirmek için taşındı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a göre, MoneyGram tarafından odl’nin yardımıyla” milyarlarca dolar ” gönderildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*