Ripple Eski CTO’SU Jed Mccaleb’in cüzdanında ne kadar XRP kaldı?

Xrpscan’dan gelen veriler, hafta boyunca eski Ripple CTO’SU Jed Mccaleb’in cüzdanından bir başka büyük miktarda XRP taşıdığını gösteriyor. 20-26 Şubat tarihleri arasında McCaleb, tacostand cüzdanından altı ayrı işlemde 135.8 milyondan fazla XRP taşıdı. Eski şef, 19 ve 22 Şubat tarihleri arasında 26 milyon XRP’DEN beş kat daha fazla ödeme yaptı. Ayrıca, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, 20 Şubat’ta 38 milyondan fazla XRP taşıdı.

XRP’NİN fiyatı son iki hafta içinde düştü ve basın zamanında xrp, son 24 saat içinde %10’luk bir düşüşle 0.43 $ ‘ dan işlem gördü. Bu, Mccaleb’in nakde çevirdiği XRP miktarının yaklaşık 58 milyon dolar olduğu anlamına geliyor. Daha önce, 12 ve 15 Şubat tarihleri arasında Ripple kurucu ortağı 114 milyondan fazla XRP transfer etti ve 365.628.235.465371 xrp tacostand cüzdanında toplam bakiye olarak kaldı.

Son işlemlerden sonra McCaleb, cüzdanında 76 milyondan fazla XRP ile kaldı.

Tacostand cüzdan fonları dışında bir analist, Mccaleb’in soğuk depoda kalan 2 milyardan fazla XRP’YE sahip olduğunu ve eski CTO’NUN cüzdanından büyük miktarda xrp aktarmaya devam etmesi durumunda miktarın Mayıs ayına kadar tükeneceğine inandığını söyledi.

Geçen yıl Aralık ayı itibariyle, Mccaleb’in xrp holdinglerinden tahmini satışları 1.2 milyar dolardı-XRP başına 0.20 dolardı. Yıllar boyunca, xrp için toplam toplamları Fiat için 2.25 milyar XRP veya 546 milyon dolar olarak satıldı.

Xrp topluluğunun tepkileri ile ilgili olarak, bir üye Mccaleb’in zaten bir milyarder olduğu için, xrp satışlarının portföyü için bir fark yaratmayacağına inanıyordu. Bir diğeri, bu tür XRP satışlarının topluluktaki diğer kişilerin Mccaleb’in XRP’NİN “yığınından” istiflenmesine izin vereceğini iddia etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*