CoinGate XRP Hakkında Geri Adım Attı.

coingate-xrp-relistxrp

Litvanya merkezli dijital varlık ödemeleri sağlayıcısı CoinGate, tartışmalı kripto para birimini platformuna iade ederek xrp’yi bırakma kararını geri çekti.

Şirketin 9 Nisan’daki duyurusunda, şirketin ABD dışındaki kullanıcılarının artık XRP satın alabileceğini ve bir ödeme aracı olarak kullanabileceğini söylüyor.

CoinGate, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile olan yasal savaşındaki “ilerlemesini” U-dönüşünün arkasındaki sebep olarak gösteriyor.

Özellikle, Duruşmalardan biri sırasında Ripple’ın kendi avukatı tarafından düzeltilen sulh yargıcı Sarah Netburn tarafından yapılan bir yorumdan bahsedti:
Bununla birlikte, dava, yargıçlardan birinin XRP’NİN de bir faydası olduğunu ve bu faydanın onu [Xrp] Bitcoin ve Ethereum’dan ayırdığını gözlemlediği ilk mahkeme duruşmalarından sonra Ripple’ın lehine dönmeye başladı.’

Şirket, düzenleyici açıklık olduğu anda ABD vatandaşlarına kapılarını açacağını söylüyor:

SEC ve Ripple arasındaki davada daha fazla yasal açıklık olduğu anda, daha fazla harekete geçeceğiz.

Büyük Borsalar xrp’den uzak durmaya devam ediyor
SEC davasında şüpheli bir “galibiyet” in yanı sıra, CoinGate, belirtecin üç yılın en yüksek seviyesine yükselmesinden sonra daha fazla önem kazanan #RelistXRP hareketine de işaret ediyor.

Topluluk, XRP’nin üç yılın en yüksek seviyesine yükselmesinden sonra xrp’nin ABD borsalarına geri dönmesi için yorulmadan yaygara yapıyor.

Şimdiye kadar, İsviçre merkezli Lukke dışında, tek bir değişiklik oluşmadı, ancak bu xrp ordusunun denemesini engellemiyor.

Coinbase, Binance.US ve Kraken, SEC’İN baskısı nedeniyle ABD’de XRP ticaretini askıya aldı.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*