Cardano & Ripple & Stellar 0,30 $ Hangisi Öne Geçecek ?

Piyasalardaki 1-2 günlük Sert Düşüşün ardından Bugün tüm coinler de güzel hareketleri görmeye başladık şu dakikalarda öne çıkan İsimlerden Ripple , Cardano ve Stellar fiyat konusunda başa baş gidiyor acaba hangisi güzel kazandırır. Hangisi Daha iyi proje derken sonunda bir tanesine yatırımı yapıp başlıyoruz beklemeye… Güncel Fiyatları 3’ü de 0,30 centten işlem görüyor.

Güncel Grafikler Bu Şekilde;

Stellar (XLM)

Ripple protokolü üzerine inşa edilmiş bir ödeme teknolojisidir, ancak kuruluşundan bu yana çok değişti. Ripple’den farklı olarak, stellar bankacılık sistemleri ve diğer köklü finansal kurumlar yerine gelişmekte olan pazarlarla çalışmayı amaçlamaktadır. Stellar, işlem onayı açısından Bitcoin’den de çok farklı. Bir işlemi doğrulamak için tüm ağı kullanmak yerine, Stellar tüm havuzun sadece bir parçası olan bir çekirdek kullanır, bu da stellar’ı işlemlerde bu kadar hızlı yapan şeydir. Bu özellik nedeniyle, Stellar küçük işletmeler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, küçük bankalar ve şirket içi işlemler için mükemmel bir seçim olarak kabul edilir. Önemli Stellar ortaklıklarından biri IBM ile, şirket şu anda Stellar ağını Güney Pasifik’teki ülkeler arasındaki işlemler için koridor olarak kullanıyor.

 

Cardano (ADA)

işletmeler, tüketiciler ve hükümetler tarafından küresel olarak kullanılan finansal uygulamaları çalıştırmak için katmanlar halinde geliştirilen açık kaynaklı bir blockchain projesidir. Dijital para göndermek ve almak için kullanılabilir, kriptografik olarak güvenli olan hızlı, doğrudan transferler sağlar. Proje, özel bir kodlayıcı ve mühendis ekibinin blockchain’i yumuşak çatallarla kolayca korumasını ve yükseltmesini sağlayan çok katmanlı bir gelişime sahiptir. ADA, blockchain’in para birimi belirtecini gösterir.

 

Ethereum gibi, Cardano da gelecekte merkezi olmayan uygulamaları veya dapp’leri çalıştırma yeteneğini kazanmayı hedefliyor. Ada’nın yerleşim katmanı üzerindeki çalışmalar tamamlandıktan sonra, ekip finansal düzenlemeler ve yasal anlaşmalarla ilgili akıllı sözleşmeler için tek bir işlem katmanı oluşturacaktır. Diğer blockchain projelerinden farklı olarak, bugünün tüketicilerinin karşılaştığı önemli sorunları çözmek için araştırma odaklı bir yaklaşım benimsemiştir.

 

Ripple (XRP)

Ripple aynı anda bir şirket, bir dijital ödeme işleme sistemi ve XRP olarak da bilinen bir kripto para birimidir. Bu bitcoin’e benzer, ancak Ripple’ın blockchain sistemi çok farklı ve para birimi bir şirkete ait..

Ripple’ın altyapısı, bankalar için işlemleri daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır, bu nedenle daha büyük finansal kurumlar için daha popüler bir kripto para birimi seçeneğidir. Ripple genellikle xrp kripto para birimine atıfta bulunmak için kullanılırken, aslında XRP’NİN çoğunu tutan şirkettir (eskiden Ripple Labs olarak bilinir).

 

Ripple’ın blockchain sistemi RippleNet, işletmelere ve finansal kurumlara sınır ötesi ödemelere yardımcı olan bir dizi program sunuyor. Bu, xCurrent (bankalar için bir ödeme işleme sistemi), xrapid (xrp’yi bir fiat para biriminden diğerine köprü olarak kullanırken finansal kurumların likidite maliyetini en aza indirmesine izin verir) ve xvıa’yı (işletmelerin RippleNet üzerinden ödeme göndermesine izin verir) içerir.

 

Ripple’ın web sitesi, daha küçük bankalardan ülkenin en büyüklerinden bazılarına kadar blockchain sistemini kullanan düzinelerce müşteriye sahiptir.

Ripple ayrıca şirketin çok yönlülüğünden, büyük finansal kurumlara yardım etme yeteneğinden ve son derece hızlı işlem süresinden övünüyor. Tüm bunların kalbinde para biriminin kendisi var.

 

Genel anlamda toplama yaparsak XLM, ADA ve XRP bu coinler ciddi anlamda gelecek vaad eden ve hep bir yarış içinde olacaklardır. 3 projenin 3’ü de birbirinden güzeller eğer dava sonucu Ripple ‘in avantajına bir karar ile ilerlemeye devam ederse ADA ve XLM’nin önüne geçecek gibi duruyor

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*