BTC’nin Düşüş Zamanlarında XRP %10 Artarken Diğer En Büyük Altcoinler Kırmızıda Kalıyor.

Ripple yöneticileri SEC davasını reddetmek için harekete geçerken XRP yüzde 10 sıçrama yaşadı.

Ripple‘a bağlı kripto para XRP, kazançlarının bir kısmını bırakmadan önce bugün erken saatlerde yaklaşık yüzde 10 arttı.

Şubat ayından bu yana en yüksek seviyesi olan 0.494 $ ‘ a iğne attı.

xrp-yuzde-on-yukselis

XRP, daha geniş bir pazar satışı karşısında toplanıyor. Yazı yazıldığı sırada, coinmarketcap verilerine göre, yeşildeki tek en iyi kripto para birimiydi.

Cardano (ADA) şu anda en büyük yükselişte, yüzde 7.5’in üzerinde görünüyor , bunu Chainlink (LINK) ve Polkadot (DOT) takip ediyor.

Yükseliş Haberlerinden Yararlanma
En son xrp yükselişi, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından avukat Matthew Solomon tarafından Yargıç Analisa Torres’e gönderilen bir mektupta açılan davayı reddetme niyetini göstermesinden sonra geldi.

Sec davasında da sanık olan Ripple kurucu ortağı ve eski CEO’su Chris Larsen’in avukatları, kısa bir süre sonra kendi mektubunu açtılar.

Yöneticinin hukuk Müşaviri, SEC’İN şirketin XRP satışlarına “Yardım ve yataklık” yaptığını ve ABD’de işlem yaptığını kanıtlamadığını iddia ediyor.

Garlinghouse ve Larsen’in regülatöre karşı mücadelelerini hızlandırması üzerine Ripple, xrp Ledger’e dayanan merkez bankaları için özel blok zincirini de açıkladı.

Son olarak, Larsen kısa bir süre önce Ripple’ın San Francisco’da aktif olarak yeni işçiler işe aldığını ve şehri terk etmeyi planlamadığını açıkladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*