Watford token nedir, fiyatı ne kadar? Watford token nasıl alınır, hangi borsada?

Son dönemde birçok spor kulübünün taraftarlarına ve kripto para yatırımcılarına hitap ederek çıkardığı tokenlere İngiltere’nin köklü futbol kulüplerinden Watford da eklendi. Peki, Watford token nedir, fiyatı ne kadar? Watford token nasıl alınır, hangi borsada?

İngiltere Premier Ligi takımlarından olan ve sezon başında milli futbolcumuz Ozan Tufan’ı da renklerine bağlayan Watford FC, fan token projesi için gerekli adımları attı. İşte birçok Watford taraftarı ve kripto para yatırımcısının merakla beklediği token ile ilgili tüm detaylar…

Watford token nedir, fiyatı ne kadar?

Öncelikle Watford Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesi olarak karşımıza çıkıyor. 140 yıllık geçmişiyle, İngiltere’nin en köklü futbol kulüpleri arasında yer alan Wadford FC, blockchain teknolojilerini ülkemizin kripto para borsalarından olan Bitci ile geliştirecek. Watford FC ve Bitci işbirliğiyle hayata geçirilecek olan fan token projesinin önümüzdeki dönemde Watford taraftarlarına ve yatırımcılarına sunulacağı açıklandı.

İşbirliği kapsamında 3 yıllık anlaşma sağlandı ve aynı zamanda Bitci.com logosu Watford FC takımının maçlarını oynadığı Vicarage Road Stadyumu’nda yerini aldı. Ayrıca tokenin henüz kripto para piyasalarında satışa sunulmamış olması nedeniyle fiyatı şu an için netlik kazanmadı. Bilindiği gibi piyasaya girmemiş bir tokenin fiyatı resmi bir açıklama gelmeden net olarak öğrenilemiyor.

Watford token nasıl alınır, hangi borsada?

Watford Token Bitci.com üzerinden satın alınabiliyor. Henüz tokenin piyasaya sürülmemiş olması bu tokeni bekleyen yatırımcıların çıkış tarihi sorularını yoğunlaştırıyor. Konu ile ilgili Bitci.com’dan yapılan resmi açıklamada ise  “Duyurular Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır” şeklindeydi. Yani önümüzdeki günler gözler Bitci’nin sosyal medya hesaplarında olacak.

Ada Futboluna Yatırım Devam Ediyor

Son dönemde Brezilya ve İspanya Milli Takımları, McLaren Formula 1 Team, FIBA, MotoGP , Sporting Lizbon gibi dünyaca ünlü takım ve organizasyonlarla hayata geçirdiği fan token anlaşmalarıyla dikkat çeken Bitci Teknoloji, daha önce de Premier Lig’den Wolverhampton Wanderers takımıyla anlaşma sağlamıştı. Öte yandan ilk global iş birliğini, geçtiğimiz aylarda İskoç Glasgow Rangers ile duyuran Bitci Teknoloji, böylece Ada futbolundaki anlaşma sayısını da 3’e çıkarmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir