TFX Target nedir, nasıl kullanılır? TFX Target iletişim bilgileri neler?

Türkiye Finans hizmeti olan TFX Target, hisse senedi, yatırım fonu, döviz ve kıymetli maden işlemlerinin yapıldığı bir platform olarak adlandırılabilir. Kullanımda Türkiye Finans müşterilerine ekstra kolaylık sağlayan uygulama banka müşterisi olduğunuz takdirde kullanıcı ve şifrenizle yeni üyelik oluşturmadan giriş yapabileceğiniz bir uygulama sunuyor. Peki, tam olarak TFX Target nedir, nasıl kullanılır, iletişim bilgileri neler?

Türkiye Finans tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıllarda kullanıcıların beğenisine sunulan TFX Target çeşitli programlarda sponsorluk üstlenmesinin ardından yatırımcıların dikkatini çekmişti. Uygulama ile ilgili bilgi edinmek isteyen kullanıcılar hangi işlemlerin yapıldığını araştırmayı sürdürürken uygulamanın içeriğine dair bilgileri de araştırmaya başlamıştı.

TFX Target nedir, nasıl kullanılır?

TFX Target kısaca hisse senedi, yatırım fonu, döviz ve kıymetli maden işlemlerinin alım satımlarının yapıldığı bir platform olarak adlandırılabilir. Haftanın 5 günü 24 saat işlemlerin gerçekleştirildiği uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Eğer Türkiye Finans müşterisiyseniz hali hazırda var olan kullanıcı adı ve şifrenizle uygulamayı indirdikten sonra sisteme giriş yapabilir ve direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye Finans müşterisi değilseniz uygulamayı indirdikten sonra “müşteri ol” kısmına tıklayarak üyelik bilgilerini doldurabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye Finans müşterileri 3 adımda uygulamayı kullanmak için ilk olarak Türkiye Finans mobil şubeye giriş yapın.

Başvurular menüsü altından TFXTARGET başvurusunu tamamlayın. Mevcut dijital şifre ile uygulamayı indirdikten sonra giriş yaparak kullanmaya başlayın.

https://youtube.com/watch?v=irVCk8T8t1E

“Hissedarsan sahibi gibi hissedersin” sloganı ile tanıtımlarını gerçekleştiren firma uygulama ile tekstilden enerjiye kadar Türkiye’nin birçok şirketine yatırım yapabilme imkanını tanıyor.

TFX Target iletişim numarası ne?

TFX Target’in kendisine ait bir iletişim numarası bulunmasa da Türkiye Finans müşteri hizmetleri üzerinden firma ile iletişim kurulabilir. Şirket hali hazırda Türkiye Finans’ın sosyal medya hesaplarını kullanıyor. Bu nedenle aynı firma olarak adlandırabilir ve ilgili müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Türkiye Finans’ın müşteri hizmetleri numarası ise 0850  222 22 44 olarak biliniyor. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında ayrıca “tfxtarget.com.tr” adresini ziyaret edebilir ve burada yer alan sıkça sorulan sorular üzerinden yanıtlara bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir