Tesla CEO’su Elon Musk ile Twitter CEO Jack Dorsey ‘The B Word’ etkinliğinde kripto paraları tartışacak

Kripto paralar konusunda en güçlü isimlerin başında gelen Tesle CEO’su ve kurucusu Elon Musk 21 Temmuz’daki Bitcoin etkiliğine katılacak. Twitter CEO’su Jack Dorsey’in sosyal medya üzerinden yaptığı daveti kabul eden Elon Musk, davet mesajına ‘Çok iyi o zaman yapalım’ cevabını verdi.

Twitter ve Square CEO’su olan Jack Dorsey ‘The B Word’ şeklinde adlandırılan Bitcoin etkinliğine ilişkin duyurusunda Daha fazla şirket ve kurum karışıma girdikçe hepimiz #bitcoin açık geliştirmeyi bu kadar mükemmel yapan şeyin korunmasına ve yayılmasına yardımcı olmak istiyoruz” mesajını paylaştı.

Dorsey’in paylaşımın ardından etkinliğin ‘B’ harfine atıfta bulunan Elon Musk ‘Bicurious?’ yani ‘Tuhaf’ sorusuyla yanıt verdi. Bu mesajın ardından Dorsey, Elon Musk’a “Hadi sen ve ben etkinlikte bir konuşma yapalım. Tüm merak ettiklerinizi paylaşabilirsiniz…” mesajıyla davette bulundu.

Elon Musk bir sonraki paylaşımında daveti kabul ederek ‘Çok iyi o zaman yapalım’ mesajını paylaştı. Elon Musk ve Jack Dorsey kripto paralara ilişkin söylemleriyle kripto varlıkların fiyatları üzerindeki etkileriyle dikkat çeken isimler arasında başı çekiyor.

İşte iki isim arasında geçen diyalog;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir