Ravencoin (RVN) Tokenlere ilgi Arttı ! %865 kazandırdı..

Hisse senedi alımlarını kısıtlayan geleneksel aracılıklarla ilgili son tartışmalar, tokenize edilmiş menkul kıymetlere olumlu bir ışık tuttu ve Ravencoin gibi projelere olan ilgiyi artırdı.

 

Ravencoin (RVN) fiyatı Şubat ayında yükseldi ve yeni bir satın alma hacmi dalgası, son 20 gün içinde belirteç fiyatını %800’den fazla artırdı.

Cointelegraph Markets ve Tradingview’den elde edilen veriler, RVN’NİN Ocak ayında 0.016 $ ‘ dan yükseldiğini gösteriyor. 19 Şubat’ta 0.189 $ ‘ lık yeni bir Tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi, 24 saatlik işlem hacminde 1.28 milyar dolarlık bir işlem hacmine sahip oldu.

RVN / USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView
Projenin Twitter da Paylaştığı bir bilgiye göre, Ocak ayından itibaren hesabın etkinliğinde bir artış olduğunu gösteriyor, proje Tweet attığında “ ” hisse senedi piyasaları dönüşüyor. Ravencoin, hizmet oluşturmak veya varlık çıkarmak isteyenler için burada.”

Geleneksel finansal piyasalar, Wallstreetbets ve daha sonra aracı kurumların birden fazla hisse senedine erişimi kısaca askıya almasına neden olan GameStop şortlarının sıkışması sayesinde baskı altındaydı.

 

“Ravencoin, büyük bir kullanım durumu olarak menkul kıymetlerle özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Özellikle, kötü defterler nedeniyle kamu pazarlarında görülen sorunlar dağıtılmış defter teknolojisi ile çözülebilir.”

RVN, fiyatı 0.023 $ ‘a kadar düşüren bir düzeltme aşamasına girmeden önce tweet’i takiben kısa bir süre 0.036 $’ a yükseldi.

Twitter hacmindeki artış son artıştan önce geldi

COİNTELEGRAPH Markets Pro’dan gelen ORTECS ™ verileri, 17 Şubat’ta RVN için yükseliş görünümünü tespit etmeye başladı, son fiyat artışından önce.

Cointelegraph’a özel VORTECS ™ puanı, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği de dahil olmak üzere veri noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen tarihi ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, VORTECS ™ skoru 14 Şubat’ta 56’in en düşük seviyesine ulaştı ve daha sonra Şubat ayında 84’in en yüksek seviyesine yükselmeye devam edin. 17, RVN’NİN fiyatı 0.074 $ ‘dan 0.157 $’ lık mevcut fiyatına yükselmeye başlamadan kısa bir süre önce.

RVN için işlem hacimleri, toplam piyasa değerini 1.2 milyar doların üzerine çıkaran ve ravencoin’i kripto para birimi tek boynuzlu atlarının büyüyen listesine en son ekleyen yükselen fiyatının yanı sıra yeni zirvelere çıkmaya devam ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*