Netflix’ten izleyicilerine TUDUM sürprizi

İlk kez düzenlenecek “TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği”nin resmi fragmanı ve yıldızlarla dolu katılımcı listesi yayınlandı. 

70’ten fazla dizi, film ve stand-up’ı temsil eden en büyük yıldızlar ve yaratıcılardan 145’i, özel içerikler ve daha önce hiç yayınlanmamış videolarla dolu bu heyecan verici gün için 25 Eylül’de sanal sahnedeki yerlerini alacak. 

Netflix TUDUM nasıl izlenir?

Sanal etkinliğin canlı yayını Pasifik saatiyle 09.00 / Doğu Yakası saatiyle 12.00 / Greenwich saatiyle 16.00 / Türkiye saatiyle 19.00 / Japonya ve Kore saatiyle 01.00’de başlayacak. Etkinlik, Netflix’in YouTube kanalının yanı sıra Twitter, Twitch ve Facebook üzerinden tüm dünyada izlenebilecek.

Etkinlik öncesinde belirli kanallarda, Kore ve Hint yapımı diziler ile filmlerin yanı sıra anime içeriklere odaklanan özel etkinlikler, Pasifik saatiyle 05.00 / Doğu Yakası saatiyle 08.00 / Greenwich saatiyle 12.00 / Türkiye saatiyle 15.00 / Japonya ve Kore saatiyle 20.00’de başlayacak.

Netflix TUDUM etkinliğinde neler var?

Üç saatlik TUDUM etkinliğine 145’ten fazla yıldız ve 70’in üzerinde dizi ve film tanıtımı yer alacak. Bunların arasında yeni sezonlarıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Stranger ThingsBridgerton, The Witcher, La Casa De Papel ve Cobra Kai gibi en popüler dizilerimizin yanı sıra Red Notice, Don’t Look Up, Extraction, The Harder They Fall ve The Old Guard gibi filmler de yer alacak. 

Hayranlar, interaktif paneller ve sohbetler sırasında flaş haberleri öğrenecek ve ilk bakış videolarını, yeni fragmanları ve özel klipleri izleyebilecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir