MBOX coin nedir, ne işe yarar? MBOX coin fiyatı ve yorumları

MBOC coin kripto para dünyasının dikkat çeken coinleri arasına dahil olmayı başardı. Grafikleriyle sahiplerini heyecanlandıran MBOX coin yatırımcıların tercihleri arasında yerini aldı. Peki, MBOX coin nedir, ne işe yarar? İşte MBOX coin fiyatı ve yorumları…

Bir oyun platformu olarak ortaya çıkan MBOX, kripto para dünyasında adından sıkça bahsettiriyor. Özellikle kullanıcılarına sağladığı birçok avantajla isminden söz ettiren coinin geleceği de oldukça fazlasıyla merak edilen bir diğer konu. İşte MBOX coin ile ilgili tüm merak edilenler…

 MBOX coin nedir, ne işe yarar?

Öncelikle MBOX ya da diğer bir isimle MOBOX, oynaması ücretsiz ve oynayarak kazanılan bir ekosistem oluşturmak için verim çiftçiliği ve çiftçilik NFT’lerini birleştiren bir oyun platformu olarak karşımıza çıkıyor. MOBOX, her meta veri deposunun NFT’ler aracılığıyla bağlanabileceğine inanıyor ve oyunlar ve platformlar arasında NFT birlikte çalışabilirliğini sağlamayı amaçlıyor.

MBOX ekibi, sosyal oyun platformları geliştirme ve işletme konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip kişilerden oluştuğu biliniyor. Ayrıca MBOX’un GameFi altyapısı, gelişen DeFi ekosistemi üzerine kurulu olduğu ve onu NFT’ler aracılığıyla oyunla birleştirdiği biliniyor. Platform, çekici getiri stratejileri bulmak ve çok sayıda MOBOX oyununda kullanılabilecek NFT’ler oluşturmak için tasarlandı. Ekip, bir RPG oyunu (MOMO Blockchain Brawler) tarafından yakından takip edilecek bir NFT Oyunu (Token Master) başlattığı ayrıca biliniyor.

MBOX, platformlar ve oyunlar arasında NFT birlikte çalışabilirliğini geliştirmek için ekosistemde yerleşik projelerle de çalışıyor. Platform, MOBOX’un platform oyunlarında kullanılabilen diğer projelerden NFT’leri entegre ettiği biliniyor. Ayrıca ekip, kullanıcıların NFT’leri Binance Akıllı Zincir (BSC), ETH ve TRON arasında taşımasına olanak tanıyan NFT’ler için zincirler arası köprüler geliştiriyor.

MBOX coin fiyatı ve yorumları

An itibariyle kripto para borsasında MBOX coinin bugünkü fiyatı ₺152,59 TL olup, 24 saatlik işlem hacmi 41.769.982.502 TL şeklinde. MOBOX son 24 saatte değerini yüzde 44 artırdı. Ayrıca coinin piyasa değeri ₺12.184.542.972 TL olarak karşımıza çıkıyor.  Dolaşımdaki arz ise 79.853.076 MBOX coin ve maksimum seviyede olduğu belirtiliyor.

MOBOX platformu, 06 Nisan 2021’de toplam 1 milyar token arzı ile adil bir lansmana (tohum öncesi, satış öncesi, TVL öncesi yok) sahip olarak karşımıza çıktı. Belirteçlerin %51’i topluluk tarafından, %21’i topluluk katkıda bulunanlar için, %8’i stratejik ortaklar için ve %20’si ekip için tutulduğu biliniyor. MBOX jetonu 5 yılda piyasaya sürülüp, ilk yılda 400 milyon serbest bırakıyor ve sonraki her yıldan sonra azalıyor. Platform ücretlerinin %80’i, otomatik geri alım ve yakma için tetiklenen bir akıllı sözleşme kullanarak MBOX jetonlarını yakmak için kullanılıyor.

MBOX coin, geleceği hakkında yorum yapabilmek için uzmanların biraz daha zamana ihtiyaç duyduğu belirtiliyor. Ancak şu anda yatırımcılar ve uzmanların ortak görüşü çok hızlı şekilde artış yaşayan coinin yüksek ilgi ile devam edeceği şeklinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir