M10 token ne zaman çıkacak, Mesut Özil fan token nasıl alınır, fiyatı ne kadar?

Fenerbahçe’nin yıldızı Mesut Özil, kendi kripto parasını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.  Konu hakkında çok fazla detay vermeyen ve taraftarını meraklandıran yıldız futbolcu, resmi Twitter hesabından ise “Çok yakında” paylaşımını yaptı. Peki, M10 token ne zaman çıkacak, Mesut Özil fan token nasıl alınır, fiyatı ne kadar?

Fenerbahçe’nin İngiliz futbol kulübü Arsenal’den transfer ettiği futbolcusu Mesut Özil kendi kripto parasını çıkarmak üzere çalışmalarına devam ediyor. Futbol dışı yatırımları ile dikkatleri üzerine çeken yıldız oyuncu kripto parasının adının ”M10 Token” olarak açıkladı. İşte M10 token ile ilgili tüm merak edilenler.

M10 token ne zaman çıkacak, Mesut Özil fan token nasıl alınır?

Yıldız Futbolcu, geçtiğimiz yıl kurduğu M10Streetwear isimli markanın bünyesinde piyasaya süreceği kripto paranın ismini belirledi. M10 Token ismini taşıyacak olan kripto paranın ne zaman piyasaya sürüleceği ise henüz bilinmiyor. Kısa süre öncesinde resmi Twitter hesabından “Çok yakında” şeklinde bir paylaşım yapan futbolcunun çıkaracağı tokenin hayranları tarafından heyecanla beklendiği biliniyor.

M10 Token’ı alabilmek için ilk önce GAMI satın alınması gerekiyor. Bunun nedeni ise Mesut Özil’in tokeni bu platform üzerinden satım-alım işlemleri yapmaya olmasından kaynaklanıyor. GAMI alım-satımı ise şu şekilde yapılıyor;

● Google Chrome’a metamask harici cüzdan kurulup, bu cüzdan Binance Smart Chain ağına ekleniyor. ● BNP satın alınıp, belirtilen ağ üzerinden cüzdana yatırılıyor ve PancakeSwap üzerinden cüzdana bağlantı yapılıyor.

● 0x1236a887ef31b4d32e1f0a2b5e4531f52cec7e75 kontrat adresi sayesinde GAMI alım satımı yapılabiliyor.

M10 token fiyatı ne kadar?

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Mesut Özil’in M10 Token’i henüz piyasaya sürülmediği için yatırımcılarının ödeyecekleri tutar hakkında bir bilgi henüz yok. Ancak sadece Twitter’da 26 ve Instagramda 24 milyon takipçisi olan yıldızın kripto parasının oldukça değerli olacağı tahmin ediliyor.

Tokenlere yoğun ilgi

Son dönemde Türkiye ve dünyada taraftar tokenlerına ilgi artarken söz konusu tokenler genelde takımların performansına göre yatırımcısına kazanç sağlamayı vaat ediyor. Örneğin Fenerbahçe Token’da futbol takımının galibiyetinde 10 bin, basketbol takımının galibiyetinde 5 bin, voleybol takımının galibiyetinde 2.500 adet token yakılıyor.

 Şampiyonluklarda da sırasıyla 500 bin, 100 bin ve 50 bin adet token yakılacak. Yani Fenerbahçe kazandıkça tokenin arzı düşecek. Talebin sabit kaldığı varsayıldığında bu tokenin değerinin artması anlamına geliyor. M10 Token’de de Mesut Özil’in kişisel performansına göre benzer bir uygulama benimsenmesi bekleniyor. Ancak net bilgi ve detaylar için resmi açıklama bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir