Litecoin Analizi 24 şubat 2021

Şortların ve uzunların Destroyeri olan Elon Musk, Şubat 20’teki Tweet’lerinden birinde, Litecoin için en iyi ASIC madencisi olan Antiminer L3+ ‘ yı satın aldığını söyledi.

Tweet’e rağmen, LTC / USD, Fibo 159.29’in altında $0.618’e ulaşmak için düşmeye devam etti. Litecoin’den önemli bir güncelleme yapılmadı, ancak token, volatilite için yatırımcılar ve tüccarlar için oldukça cazip olmaya devam ediyor.

Overbit üzerinde Litecoin fiyatı

Elliott Dalga teorisine göre, Litecoin Ara döngünün dalga 4’ünü tamamladı ve şimdi bir dalga 5 oluşturuyor. Bununla birlikte, ilk bakışta, birincil döngünün düzeltici 4-inci dalgasının 5-dalga oluşumuna sahip olduğu ve mevcut dalga 4’ün üç dalga düzeltici paterninin a dalgası olabileceği ve dalga 4’ün tamamlanmasının döngünün ilk dalgasına yakın seviyelerde olabileceği görülmektedir.145 $ile 154 $arasında. Bu durumda, LTC / USD, 3-dalga düzeltme modelinin B dalgasını tamamlamak için 209 $ve 220 $ ‘ a doğru tırmanmalı, LTC/USD’nin 220 $seviyesine yakın daha fazla fiyat hareketi trendin devamına işaret edecektir. Bu makaleyi yazarken, Overbit’teki Litecoin, düşüş trendinin dinamik direncinden koparak $ 186.77 seviyesinde işlem görüyor. Litecoin’in bu dinamik direncin 180 $ ‘a yakın bir destek olarak yeniden test edilmesinden sonra 204 $’ a ve 220 $ ‘ a sıçraması ihtimali yüksektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*