İzlemek için Altcoins: KAVA

Dünyanın ilk çapraz zincirli kredi platformu olan Kava blockchain, platformun resmi lansmanından yaklaşık bir yıl önce Aave, Chainlink, Synthetix, Yearn Finance’e yatırım yapan aynı fon olan Framework Ventures’tan 750 bin dolarlık bir yatırım aldıktan sonra hızla gelişti.

Proje, bu Mart ayında Kava 5’e geçiş yapan başka bir dev yükseltme yaşamadı. Kava’nın bir geliştirici şirketi olan KAVA Labs, 23 Şubat’ta kava 5’in halka açık testnet lansmanının başarılı olduğunu ve tam dağıtımın Mart 4 için planlandığını açıkladı. Kava 5’in piyasaya sürülmesinden sonra, geliştiriciler AMM (otonom piyasa yapıcı), AMM token dağıtımı, Kava staking türevi ve Risk Yönetimi optimizasyonları gibi yükseltmeleri içeren Kava 6 için hazırlanacaklar. Genel olarak, KAVA büyük bir uzun vadeli yatırım fırsatıdır, proje hızla büyüdü ve Chainlink yatırımcılarından yatırım aldı, ürün sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor ve KAVA, tekliflerini genişletmek için kripto alanından şirketlerle ortaklık kuruyor.

Teknik incelemeye göre, kava/USD, parite dinamik dirençten kopuşu doğruladığında yükseliş Maratonu için hazırlanıyor.

 

Düzeltme Fibonacci 0.618 seviyesinin altında sona erdi. Şu anda fiyat, Şubat 04-06 döngüsünün destek ve direnç seviyeleri arasında sıkışmış durumda. Bu döngünün de belirttiği gibi, KAVA / USD $ 3.8290 seviyesinin üzerine çıkarsa, yükseliş trendini $4.31 ve $5.22 seviyesinde dirençlerle karşı karşıya kalmaya devam edecektir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*