Hatayspor token ön satış bitti mi, ne zaman listelenecek? Bitexen HATAY token fiyatı ne kadar?

Ön satış arzı 9 milyon 300 bin adet olan HATAY token Bitexen üzerinden satışa çıktı. Ön satışa çıktığı ilk gün kısa süre içerisinde tükenen fan tokenler büyük ilgi gördü. Peki, Hatayspor token ön satış bitti mi, Pro Tahta’da ne zaman listelenecek? Alım yapacaklar için HATAY token fiyatı ne kadar?

Bitexen spor kulüpleri ile olan işbirliğini güçlendirmeye devam ediyor. Adana Demirspor, Kayserispor, Sakaryaspor, Sivasspor, Diyarbakırspor, Erzurumspor, Balıkesirspor, Şanlıurfaspor, Giresunspor, Rizespor ve Yeni Malatyaspor’un ardından Bitexen kripto para platformunda ön satışı gerçekleşen fan tokenler arasına Hatayspor da dahil oldu. Ön satışa sunulmasının ardından kısa süre içerisinde tükenen HATAY tokenin pro tahtada listelenmesi için geri sayım başladı.

HATAY token ön satış bitti mi, pro tahtata ne zaman listelenecek?

10 Aralık 2021 Cuma günü saat 13:00’te ön satışı gerçekleştirilen HATAY tokenin ön satışları normalde 20 Aralık’a kadar devam ediyor. Ancak yoğun talep nedeniyle Hatayspor fan token satışa çıktığı gün saatler içerisinde tükendi. Toplamda 9 milyon 300 bin adet ön satışın gerçekleştirildiği token 20 Aralık 2021 itibariyle pro tahtada listelenmeye başlanacak.

Bitexen Hatayspor token fiyatı ne kadar?

Token ön satışlarında alıcılara iki seçenek sunuldu. İlk seçenekte toplam arz 3 milyon 100 bin adet olarak belirlendi. IEO fiyatı 2 TRY olarak belirlenen ilk seçenekte minimum alım 15 HATAY, maksimum alım 30 bin HATAY olarak sınırlandırıldı. Kilitli kalma süresi ise 12 ay olarak duyuruldu.

Toplam arzın 6 milyon 200 bin adet olduğu ikinci seçenekte ise IEO fiyatı 6.31 TL olarak belirlenirken minimum alım 15, maksimum alım 50 bin olarak belirlendi. Bu seçenekte ise kilitli kalma süresi bulunmuyor.

HATAY token geleceği

Hatayspor ile paralel şekilde yükselişi gerçekleşecek olan HATAY tokenda kulüp başarılı oldukça token yakım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu yakımlar da tokenların değer kazanmasını sağlayacak. Aynı zamanda taraftarlara çeşitli öncelikler sağlayacak olan HATAY tokenda yakım işlemleri şu şekilde olacak; Hatayspor Kulübü her gol attığında 310 Token, dahil olduğu lig içerisinde ilk dört sıralamasında ligi tamamlaması halinde 20.000 Token, dahil olduğu ligin şampiyonu olması halinde 500.000 ve özel kupa turnuvalarında şampiyon olması halinde 50.000 Token piyasalardan satın alınıp yok edilecektir. Hatayspor Token mobil uygulaması içerisinde elde edilen gelirlerin %20’si ve NFT gelirlerinin %5’i ise HATAY Token yakımı için piyasadan geri alım için kullanılacak ve yakılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir