Hamstercoin nedir, nereden alınır? Hamstercoin fiyatı ne kadar?

Hamstercoin Elon Musk’ın paylaşımları sonrasında ilgi odağı haline gelen coinler arasına adını yazdırdı. Paylaşım sonrası değeri arrtan Hamstercoin fiyatı ile yatırımcılarını memnun etti. Peki, tam olarak Hamstecoin nedir, nereden alınır?

 Yatırımcıların son zamanlarda oldukça hakkında araştırma yaptığı bu coin Elon Musk’un da ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle kripto para dünyası hakkında attığı tweetlerler ile borsanın dengelerinin değiştiren Elon Musk’ın son olarak bahsettiği Hamstercoin de gündeme oturan coinlerden oldu. Özellikle Musk’ın paylaşımından sonra oldukça değer kazanan coin yatırımcıların da dikkatini çekti. İşte, Hamstercoin ile ilgili tüm merak edilenler…

Hamstercoin nedir , nereden alınır?

Tesla CEO’su milyarder iş adamı Elon Musk kripto paralar ile ilgili paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Bitcoin’in ardından Dogecoin paylaşımı ile adından söz ettiren Elon Musk bu kez Hamstercoin paylaşımı ile gündemde. Binlerce kripto para takipçisinin yakından takip ettiği isimler arasında yer alan Elon Musk Hamstercoin paylaşımın ardından coin yatırımcıların ilgisini fazlasıyla çekti.

Hamstercoin, merkezi bulunmayan ve Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca coin, CoinMarketCap üzerinde Eylül 2021 tarihinden itibaren yer almaya başladı. Hamstercoin, BSC’de oluşturulan merkezi olmayan meme belirteci olarak yatırımcıların hizmetine sunuldu. Ham coini diğer meme belirteçlerinden ayıran özellik, pazarda daha güçlü ve güvenli olması şeklinde yorumlanıyor. Firmadan yapılan açıklamada; “Hamster’ın amacı, dünyanın her yerinden kullanılabilecek bir jeton olmaktır” ifadeleri kullanıldı. Coin, ilk olarak CoinGecko ve CoinMarketCap’te listelendi. Ayrıca Hamstercoin, birçok kripto para piyasasında gelenekselleşen yöntemlerle kolaylıkla alınabiliyor.

 Hamstercoin fiyatı ne kadar?

Hamster bugünkü fiyatı 0.0000002908 lira olarak belirlenirken,  24 saatlik işlem hacmi ₺11.059 .801 Lira olarak karşımıza çıkıyor. Hamstercoin bugün yüzde 11 Aralık 2021 itibariye yüzde 1 oranında değer kazandı. Anlık CoinMarketCap sıralaması 605 olan coinin, piyasa değeri ise 689 .522.516 Lira. Dolaşımdaki arz 2.384.230.000.000.000 HAM coin ve maksimum seviyede yer alıyor. Ayrıca Hamstercoin ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar ZT, PancakeSwap (V2) ve MEXC olarak biliniyor. Yatırımcılar, listeleme yapan diğer borsaları da tercih edebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir