Yakında Bir Fiyat Patlaması Görmek Mümkün mü?

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için istatistikler:

BTC

Bu haftanın başında, Bitcoin (BTC) fiyatı $ 50,000 işaretinin üzerine çıkmayı başardı ve şimdi bu önemli seviyenin üzerinde kalmaya çalışıyor.

Bulls bu gece 51.835 $ ‘da haftalık bir yüksek ayar yaptı, ancak satıcılar çifti 50.500 $’ lık bir alanda tutarak baskıyla yanıt verdi. Basınç artarsa, iki saatlik EMA55’İN tekrar test edilmesi mümkün olabilir.

Alıcılar yükseliş momentumunu tekrarlayabilirlerse, belki de bu gece, toparlanma 52.000 $ ‘ lık direnç alanına devam edebilir.

Bitcoin, şu anda $ 50,670 seviyesinde işlem görüyor.

ETH

Hafta sonu, alıcılar orta fiyat alanında destek buldu ve çifti $1,700 direncine geri çekti. Yükseliş momentumu bu gece bu direnç seviyesini kırdı ve haftanın ilk gününde, Mart ayının en yüksek seviyesini $1,757 işareti etrafında işaretlemeyi başardı.

Satıcılar savunmalarını $ 1,750 hattında inşa ettiler, bu nedenle alıcılar orta hacimlerde toparlanmaya devam edemeyebilirler. Eğer alımlarının hacmi artarsa fiyat $1,800 direncini ulaşabilir. Ayılar çifti 1.700 $ ‘ ın altına iterse, eter fiyatı iki saatlik EMA55’E geri dönebilir.

Ethereum, şu anda $ 1,726 seviyesinde işlem görüyor.

XRP

Geçen haftanın sonunda, XRP işlem hacimleri düşük kaldı. XRP fiyatı 4H EMA55 seviyesinin üzerinde konsolide edildi ve parite haftanın geri kalanını 0.465 $ ‘ lık dar bir aralıkta geçirdi.

Bu hafta kripto pazarının olumlu toparlanma dinamikleri, xrp fiyatına $0.50 işaretini test etme fırsatı verebilir.

Xrp, şu anda $ 0,47 seviyesinde işlem görüyor.

Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmanızı önermiyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*