COTI Tokenları Artık Apple Pay ile Satın Alınabilir, Staking 3.0 Başlatıldı

coti-token-apple-pay

Merkezi olmayan bir ödeme ağı ve stablecoin protokolü olan COTI, yerel varlığı olan COTI token’ı satın almanın bir yolunu daha ortaya koyuyor.

COTI Network, müşterilerinin kendi merkezi olmayan ödeme çözümlerini ve stablecoins’lerini başlatmalarını sağlayan DAG tabanlı bir teknolojidir. Çekirdek yerel kripto para COTI token, şimdi ApplePay cüzdan ile satın alınabilir.

Coti, ApplePay aracılığıyla sorunsuz satın alma için kullanılabilir
COTI Network ekibinin resmi açıklamasına göre, Coti belirteci artık ApplePay ödeme araçlarıyla elde edilebilir. Bu, COTİ’NİN dünyanın önde gelen kripto-fiat on-ramp Simplex ile işbirliği sayesinde mümkün oluyor.

Simplex, Apple Pay‘i desteklenen belirteçler için ödeme seçeneklerinden biri olarak eklediğinden, tüm iPhone kullanıcıları birkaç tıklamayla COTI alabilir.

COTI Network ekibi bu sürümden memnun. Yeni fırsatın COTI token sahiplerinin topluluğunu önemli ölçüde genişleteceğinden ve kitlesel benimsenmesini artıracağından eminler:

Apple Pay, milyonlarca insan için popüler bir seçimdir, çünkü Amerikalıların %45’i bir iPhone’a sahiptir ve şimdi COTİ’Yİ kolayca ve güvenli bir şekilde satın alabilirler.

Ayrıca, COTI belirteçleri sırasıyla Usdt, BTC, BNB, ETH ve weth ile hem merkezi (Binance, Kucoin) hem de merkezi olmayan (UniswapV2, SushiSwap) borsalarda satın alınabilir.

Cotı için staking 3.0 başlatıldı
COTI ekibi, şu anda Simplex ile cotı için banka kartlarının ve banka hesabı ödeme yöntemlerinin serbest bırakılmasını tartıştığını da sözlerine ekledi.

Jan Beri. 1, 2021, COTİ belirteci bahis olabilir. COTI Networks ekibi, cotı sahiplerini staking havuzlarındaki varlıklarını “kilitlemeye” teşvik etmek için bir dizi staking kampanyası başlattı.

İkinci iterasyonu olan staking 2.0, dün kapatıldı. Ekip, tüm meraklıları 1 Mart 2021’de katılımcılara katılmaya başlayan staking 3.0 kampanyasında COTI staking’e katılmaya davet ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*