Block.One CTO’su Daniel Larimer İstifa Etti

Dan Larimer, Block One (Dec 14, 2017)

Block.One CTO’su Daniel Larimer İstifa Etti.

4 Yıldır EOS ve Block.One CEO ve baş teknoloji sorumlusu olarak görev yapan Daniel James Larimer istifa etti.

“Brendan ve block ile çalıştım .son 4 yıldır bunlardan biri ve son derece yetenekli bir mühendis grubunun yardımıyla oluşturabildiğim ve başlatabildiğim EOSIO yazılımı ile gurur duyuyorum. Ne yazık ki, tüm iyi şeyler sona ermelidir. 31 Aralık 2020 itibariyle. Bloğun CTO’SU olarak görevimden istifa ettim. ” dedi.

“Herkes için yaşamı, özgürlüğü, mülkü ve adaleti güvence altına almak için serbest piyasa, gönüllü çözümler yaratma misyonuma devam edeceğim. Sırada ne olduğunu tam olarak bilmiyorum, ancak daha sansüre dayanıklı teknolojiler oluşturmaya eğilimliyim. “Bir hizmet olarak özgürlük” sağlayamayacağınıza inanıyorum ve bu yüzden dikkatimi insanların kendi özgürlüklerini güvence altına almak için kullanabilecekleri araçlar yaratmaya odaklayacağım” diye ekledi.

Engel.bunlardan biri, Haziran 2017’de halka EOS coinleri sunmaya başlayan ve 4 milyar dolardan fazla para toplayan Cayman Adaları’nda kayıtlı bir şirkettir. Eylül ayında 2019, blok.bunlardan biri, ABD Menkul Kıymetler ve borsa Komisyonu’nun 4 milyar dolarlık kayıtsız ICO ile ilgili ücretlerini 24 milyon dolarlık bir ceza karşılığında ödemeyi kabul etti. Uzlaşma, bir iade teklifi, belirteçlerin tescili veya herhangi bir diskalifiye gerektirmedi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*