Kripto tüccarı Ben Armstrong 2021’in Flaş Alt Coini hakkında Tiyo verdi

Kripto tüccarı Ben Armstrong, En İyi Altcoin’i adlandırıyor, az bilinen Kripto varlığının 2021’de Patlayacağını söylüyor

Kripto tüccarı ve YouTuber Ben Armstrong, bu yıl patlamak için radarın altında uçan merkezi olmayan bir finans (Defı) Gemini beklediğini söyledi.

Yeni bir videoda Armstrong, 548.000 YouTube abonesine, gelişmekte olan sektörde büyük ortaklıklar ve bağlantılar imzalamış olan az bilinen bir DeFi mücevher olan Frontier’e (FRONT) baktığını söylüyor.

“Frontier, zaten herkese bağlı olan zincir-agnostik bir Defı toplama katmanıdır ve Defı uzayındaki tüm büyük platformları ve ekosistemleri kastediyorum. Frontier, tüm bu platformlarda kullanıcılara temel DeFi parçalarını getiriyor. Uygulama etkinliği için gazsız işlemler, verim çiftçiliği, NFT satın alma ve oluşturma, istifleme, yönetişim ve ödüller vardır.

FRONT, Avalanche (AVAX), THORChain (RUNE), Solana (SOL), yearn ile ortaklıklara sahiptir.finans (YFI), aave, Algorand (ALGO), Elrond (EGLD), Binance Akıllı zincir, Cosmos (ATOM), bant Protokolü (bant), Matic veya Polygon şimdi, AllianceBlock (ALBT), Kava, Harmony (bir), Celo, Stafi (FIS) ve daha fazlası. Spoiler: Stafi aracılığıyla Frontier, Polkadot ekosistemine girecek, yani tüm PARAŞÜTLERİ, tüm nokta ekosistemi tarafından kullanılacaktır.”

Armstrong ayrıca Frontier’in, defı’yi 43 ülkelerindeki 100 milyon kullanıcısı için erişilebilir hale getirmek için ABD merkezli kripto değişimi Coinbase ile birlikte çalıştığını da vurguluyor.

“Coinbase cüzdan kullanıcıları ayrıca tam Defı portföylerini takip edebilir ve akıllı Defı bildirimleri alabilir, erişim özlemi.finans, değişim belirteçleri ve daha fazlası-hepsi tek bir yerden. Frontier, coinbase’in sihirli değneğidir ve her şeyi birkaç tıklamayla Çözmenizi sağlar. Ve eğer coinbase’in ekosistemi olan tavşan deliğinden daha da aşağı atlarsak, Coinbase tarafından desteklenen tüm projeler Defı gateway platformu olduğu için Frontier’e bağlanacaktır.”

Kripto tüccarı ve analisti, Coinbase’in yanı sıra, Binance, Sam Bankman-Fried Alameda Research, FTX Exchange ve Coingecko gems gibi diğer büyük kripto firmalarının Defı projesini desteklediğini de ekliyor.

“Şimdi, bir projeyi destekleyen üç büyük borsa, Coinbase, Binance ve FTX’İ görürsek, onu destekleyen en büyük hedge fonları ve onunla ortak olan her Defı ve ölçekleme ekosistemi… kazanacağınızı bilerek kazanan piyango biletini seçmekle neredeyse aynı. Ortaklıklar ve entegrasyonların listesi kesinlikle sonsuzdur. Daha önce görmedik ve burada bunu hafife almıyorum, Defi’de bu Kalibrede başka bir proje görmedik.”

Armstrong’a göre, piyasa değeri yaklaşık 78 milyon dolar olan Frontier, potansiyel olarak 18 kat kazanç elde edebilir ve özlemi yakalayabilir.finansın 1.4 milyar dolarlık değerlemesi.

17 Şubat’ta FRONT, 483% ‘den 1.15 $’ dan 24 saat içinde 6.71 $ ‘ lık tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar büyük bir koşuya sahipti. Yazı yazıldığı sırada, COİNMARKETCAP’A göre FRONT $3.39 seviyesinde işlem görüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*