Finnovation hakkında bilmeniz gerekenler

Türkiye’de ve dünyada büyüyen fintech ekosistemine çözümler sunan Finnovation Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti., 2019 yılında Türkiye’de kuruldu. Finnovation Türkiye, finansal teknolojiler sektörünün önde gelen kurumlarına danışmanlık, yazılım çözümleri ve ürün yönetimi konularında hizmet veriyor. Şirketin kurumsal internet sitesinde yer alan açıklamalara göre, Finnovation Türkiye, nitelikli, değer katan ve sürdürülebilir hizmetler sunmayı amaçlıyor.

Finnovation hizmetleri neler?

Finnovation Türkiye, hizmet verdiğimiz kurumlara finansal hizmetler başta olmak üzere sektörden bağımsız dijital çözümlere kadar geniş bir alanda; analiz, sistem tasarımı ve entegrasyonu, yazılım, test, proje yönetimi ve eğitim konularında destek veriyor.

Kurumlara yenilikçi, yaratıcı ve sürdürülebilir çözümler sunan Finnovation, inovatif, esnek, uzman, tutkulu ve girişimci ruhla yarının sitemlerini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Finnovation Türkiye, fintech ekosistemindeki firmalara temel bankacılık başlığı altında hazine, nakit yönetimi, krediler, risk yönetimi gibi alanlarda danışmanlık hizmetini veriyor. Ayrıca FinAnalytics hizmetiyle de veri yönetiminde, FinDigital ile dijital dönüşüm alanlarında; FİnProject ile proje yönetimi alanlarında fintech şirketlerine destek veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir