Fenerbahçe token nasıl alınır , fiyatı ne kadar? Paribu FB token avantajları neler?

Son dönemlerde kripto para piyasasında yaşanan büyük talep spor kulüplerini de harekete geçirdi. Birçok büyük spor kulübü, çeşitli kurumlar aracılığıyla kendi kripto para birimlerini (token) çıkartmaya başladı. Bu akıma katılan spor kulüplerinden birisi de Fenerbahçe olmuştu. Peki, Fenerbahçe token nasıl alınır, fiyatı ne kadar? Paribu FB token avantajları neler?

 Fenerbahçe Spor Kulübü ‘Fenerbahçe Coin’i 8 Ağustos 2021 tarihinde piyasaya sürmüştü. Piyasaya çıktığı ilk anlarda değerini beş kattan fazla arttıran token, yatırımcıların düzenli olarak takip ettiği ve yatırımlarını devam ettirdiği bir token halini aldı. İşte Fenerbahçe Token ile ilgili merak edilenler…

 Fenerbahçe token nasıl alınır, fiyatı ne kadar?

Fenerbahçe Token, yerli kripto para borsalarından olan Paribu’dan alınıyor. Kulübün Paribu ile yapmış olduğu anlaşmanın geçerlilik süresinin 25 yıl olduğu biliniyor. Fener Token’ı satın almak isteyen yatırımcıların ilk olarak, Paribu’ya kayıt olup, hesabına TL yüklemesi gerekiyor. Daha sonrasında yatırımcının sağ üst köşede bulunan “piyasalar” butonuna tıklayıp, Fenerbahçe FB-TL kısmına gitmesi gerekiyor. Ardından satın almak istediği Fener Token adedini ya da almak istediği miktarı girmesi bekleniyor. Bu adımları tamamladıktan sonra yatırımcı dilediği kadar tokenin sahibi oluyor. Fenerbahçe Token bugünkü fiyatı 53,03 TL olup, 24 saatlik işlem hacmi 18.760.948 TL şeklinde. Fenerbahçe Token son 24 saatte ise yüzde 1.48 düştü. Tokenin piyasa değeri 115.347 .651 TL olup, dolaşımdaki arz 2.180.000 FB coin ve maksimum seviyede olduğu belirtiliyor.

Paribu FB token avantajları neler?

Fenerbahçe Token sahipleri kulüplerinin yarınına etki etme konunda söz sahibi olabiliyor. Token sahipleri marş seçimi ve forma tasarımından tesislerdeki bölümlerin adlarına kadar farklı konularda belirleyici faktör olma özelliği taşıyor. Ayrıca Fenerbahçe Token, Fenerbahçe sporcularıyla, teknik heyetiyle ve yöneticileriyle tanışma imkânının yanı sıra özel kurgulanmış stat ve tesis turlarına katılma olanağı da sağlıyor. İşte Fenerbahçe Token’in yatırımcılarına sağladığı başlıca avantajlar şu şekilde:

● Tahsis edilmiş her iki tesiste de yer alacak özel localarda maç izleme imkânı

● Özel ağırlama paketleri ile maç izleme imkânı

● Özel kurgulanmış stat turuna katılım

● Özel kurgulanmış tesis turuna katılım

● Antrenman izleme ve takım ile tanışma

● Deplasman maçlarında takım ile seyahat etme

● Öncelikli bilet alım hakları

● Özel tribünde maç izleme imkânı

● Kulüp başkanı, yönetim kurulu ve sporcular ile tanışma

● İmza törenlerine katılım

● Yapılacak anketlere katılarak kararlara etki etme

● Tesislerde özel alanlara verilecek isimleri seçme hakkı

● Stadyum veya tesislerde sergilenecek görseller

● Maç ve ısınma sırasında kullanılacak müzikler

● Forma tasarımı

● Fenerium’da satılacak ürünler / tasarımlar

● Yapılacak özel etkinliklerin içerikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir