Bitcoin 50.000 $ ‘ın üzerine çıkmasına rağmen EOS fiyatı düşmeye devam ediyor

EOS, uzun vadeli bir direnç çizgisinin üzerine çıktığında Şubat ayı başlarında dokunduğu bir fiyat seviyesini yeniden test ederek $ 3.17’in en düşük seviyesine düştü. Baş koparma EOS ticaret yüksek fiyat $5.60 yüksekler ulaşmak için görmemişti.

Ancak, 14 Şubat’ta başlayan düşüş eğilimi, bu haftaki fiyat şok dalgasının ortasında hızlandı. Bitcoin, tüm zamanların en yüksek 45 bin $ ‘dan 58.3 bin $’ lık en düşük seviyeye düştüğünde, EOS %-26’lık bir hamle ile davayı takip etti.

Alıcılar geri $4.00 üstünde bir baskı var, ancak şimdi yeşil içinde ticareti, ayı bir resim kalır. EOS, btc’nin Son 24 saat içinde görüldüğü gibi 50 $ ‘ın üzerindeki sıçramasını takip etmezse, bir kez daha kayabilir ve 3.00 $’ a doğru yeni kayıplar kaydedebilir.

EOS fiyat teknik analizi
EOS fiyatı 14 Şubat’ta düştüğünden beri düşüş trendinde. Son birkaç saat içinde görüldüğü gibi 3.17 $’ lık en düşük seviyelerden gelen toparlanma, bulls’un 5.00 $ ‘ In üzerindeki fiyat seviyelerine hızlı bir şekilde geri dönme planlarına yardımcı olabilir.

Fiyat günlük grafikte 4,10 $ ‘ a doğru ilerlerken, teknik göstergeler hala düşüş eğilimi gösteriyor.

 

 

RSI, 50 çizgisinin üzerine çıkmak istiyor, ancak olumsuz bir sapma ile eğilimler, satıcıların yine de grev yapabileceğini gösteriyor. MACD de pozitif bölge içinde, ancak yeni bir aşağı yönlü baskı varsa potansiyel bir düşüş eğilimi artabilir.

Bu senaryo göz önüne alındığında, EOS boğaları, satıcıları daha da zayıflatmak istiyorlarsa, yukarı doğru basıncı sağlam tutmak ve daha yüksek sıçrama yapmak zorunda kalabilirler. Şu anda 20 günlük üstel hareketli ortalamayı barındıran bir alan olan 4.32 $ ‘ da beklenen önemli satış tarafı baskısı göz önüne alındığında, bu kolay bir iş olmayabilir.

EOS 20-EMA’NIN ($4.32) üzerine çıkmayı başarırsa, bir sonraki hedef $ 4.70 seviyesinde yatay bir direnç çizgisi olacaktır. Bu seviyenin üzerindeki kazançları savunmak, 5.60 $ ‘ lık son seviyelere doğru kısa vadeli bir itme için çok önemli olacaktır.

2 saatlik grafik, üst eğriye (şu anda 4.70 $ ‘ da) yükselmeyi içerebilecek potansiyel volatiliteyi öneren Bollinger Bantlarına sahiptir. Bununla birlikte, satıcılar 4,00 $ ‘In üzerindeki avansları reddederse ve EOS’U düşürürse, 3.50 $’ ın en düşük seviyesine kadar başka bir arıza görebiliriz.

 

 

Bu görünüm, Bollinger bantlarının orta eğrisinde görülen inatçılık göz önüne alındığında ortaya çıkabilir ve bu da EOS fiyatının geniş bir aralıkta daha düşük dalgalanmasına neden olabilir. Volatilite göstergesinin alt eğrisi, fiyatların $ 3.34’e dokunabileceğini gösteriyor. Bu seviyenin altındaki bir sonraki destek bölgesi bu haftanın en düşük seviyesi $3.17

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*