Polkadot’ta Neler Oluyor Çıkış Nereye Kadar Sürecek ?

Polkadot fiyat artışı ne zaman başladı ? 1 ocak 2021’de  9$ ‘dan işlem görüyordu, yükselişin başlaması ile rekor seviyelere ulaştı. Tabi ki bu beklenen bir durumdu son 40 günde ki artış oranı %230 seviyesinde ve bugün itibari ile 41,30 $ ‘dan işlem görüyor.

Akla gelen ilk soru Burdan alınır mı ?..  Polkadot çıkar mı ?, Düşer mi ?

 

Popüler Defı belirteci, temeller yükselişe geçtiğinde kısa bir süre yükselişe devam etme potansiyelini gösteriyor.

Trustless Bitcoin Köprüsü, PolkaBTC bant entegre
Interlay, BAND‘IN bugün erken saatlerde PolkaBTC ile entegrasyonunu duyurdu. Şimdi, güvenilir Bitcoin Köprüsü sadece güvenli değil, aynı zamanda merkezi olmayan Bitcoin fiyat ve ücret beslemeleri almaya hazır.

“PolkaBTC, köprüde güvenli bir teminat oranını korumak için bant Protokolü merkezi olmayan oracles kullanacak.”

Proje, Polkabtc’yi “ Polkadot’ta bitcoin‘in güvenilir bir temsili ” olarak tanımlıyor.” Gerçekten de, bu, kullanıcıların

1: 1 Bitcoin destekli varlıkları blok zincirine sıkıştırmasına ve böylece yeni olasılıklar dünyasını açmasına izin veriyor.

ERC20, Ethereum’daki Defı ekosisteminin büyümesine yardımcı olmak için kritik bir rol oynamış olsa da, belki de PolkaBTC, Bitcoin için de aynısını yapabilir. Kurumlar kripto para birimleriyle ilgilense de, kendi kendine velayet hayranı değiller.

Bu nedenle, Bitcoin destekli varlıkların geliştirilmesi, yalnızca geleneksel dünyada mevcut olan finansal ürünlerin yaratılmasında önemli bir adım olabilir.

Bununla birlikte, Bitcoin piyasa değeri 1 trilyon doları aşarken, hem BTC hem de Polkadot için yükseliş eğilimi devam edecek gibi duruyor.

Yazımızda Geçen cümleler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Eğer profesyonel değilseniz lütfen uzmanlardan destek alın..

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*