Crypto.com reklamında kim oynuyor? Crypto.com Türkiye reklamında oynayan kişi kim?

Exxen’de yayınlanan Avrupa karşılaşmasında ve daha birçok alanda reklamı dönen cyrpto.com kripto para borsası ilgi odağı olmayı başardı. Kripto para yatırımına davet eden reklamda oynayan oyuncu ise en az reklam kadar ilgi çekti. Peki, crypto.com reklamında kim oynuyor? İşte detaylar…

Oscar ödüllü bir ismi reklam filminde oynatarak dünya çapında bir ilgi uyandırmayı başaran crypto.com’un hazırladığı reklam sadecee Youtube’da 9 milyon 589 bin kez izlendi. Türkiye’de de çeşitli platformlarda bu reklam filminin yayınlanmaya başlamasıyla projede yer alan oyuncu merak konusu oldu.

Crypto.com reklamında kim oynuyor?

Youtube’da 61 binin üzerinde takipçi sayısına ulaşan crypto.com’un “Fortune Favours the Brave” adlı reklam filmi 9 milyon 500 bin izlenme rakamını aşarak büyük bir başarı sağladı. Reklam filminin etkileyiciliği öylesine arttı ki projede oynayan oyuncu bile merak konusu oldu.

Türkçe dublajlı olarak Türkiye’de de yayınlanan reklam filminde Oscar ödüllü dünyaca ünlü oyuncu ve senarist Matt Damon oynuyor. 51 yaşındaki ünlü oyuncu Altın Küre’de en iyi senaryo ödülünü almıştı. Can Dostum, Dogma, Ocean’s Eleven, Kader Ajanları, Jason Bourne, Çin Seddi ve Asfaltın Kralları gibi projelerde yer alan başarılı oyuncu Forbes dergisine göre en çok kazandıran isimlerden biri oldu.

2021 yılı itibariyle oynadığı filmler toplamda 5.65 milyar dolar hasılata ulaşmıştı. Bu durum kripto para dünyasında popülerliğini artırmak isteyen crypto.com’un da dikkatini çekti.

Ünlü oyuncuyla ciddi bir reklam anlaşmasına imza atan firma hazırladığı reklam filmini 1 ay önce gösterime sundu. 1 ay gibi kısa sürede yaklaşık 10 milyon izlenen reklam filmi firmaya ilgili artırmış görünüyor. Crypto.com’un üye sayısı ve yatırımda da aynı ilgiliyi görüp görmeyeceği ise önümüzdeki günlerde günlük işlem hacmi ile ortaya çıkacak.

İşte herkesin izlediği o reklam filminin orjinali…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir