Coinpara kimin? Sergen Yalçın’ın reklamında oynadığı Coinpara nedir?

Kripto para işlem platformları arasına katılan Coinpara Sergen Yalçın’ı reklamlarında oynatarak dikkatleri üzerine çekmişti. Peki, Coinpara kimin, ünlü futbolcu ve teknik adamın reklamlarında yer aldığı Coinpara nedir?

Diğer yerli kripto para işlem platformlarına göre kullanıcı sayısı daha az olsa da Coinpara bu alandaki gelişimini sürdürmek için çalışmalarını devam ettiriyor. Ünlü isimlerle işbirliği yaparak güvenirlik konusundaki endişeleri sonlandıran Coinpara şeffaflığa da büyük önem gösteriyor. “Kazananların tercihi” sloganı ile adını duyuran firma ilk büyük reklam anlaşmasını Sergen Yalçın ile yapmıştı.

Coinpara kimin?

Necen Teknoloji A.Ş’te ait olan bu platform İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı olarak hizmet veriyor. Maliye Bakanlığı’nın denetimine tabi olan firma aynı zamanda MASAK’ın kurallarına uyma konusunda da hassasiyet gösteriyor.

Coinpara nedir? Sergen Yalçın reklamlarında yer almıştı!

Coinpara kısaca dijital varlık alım satımı gerçekleştirmek isteyen kişiler arasında takas hizmeti sağlayan bir kripto para işlem platformu olarak adlandırılabilir. Kullanıcılar bu platforma güvenli bir şekilde para yatırarak diledikleri kripto paranın sahibi olabiliyorlar. Platform aracılığıyla Bitcoin ve diğer kripto para işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlerin üyelik oluşturması yetiyor. Öte yandan kullanıcılar sahip oldukları dijital varlıkları kendi aralarında takas edebildikleri gibi TL’ye çevirerek cüzdanlarından çekebilirler.

Son olarak Youtube hesabı için başarılı sunucu Hande Sarıoğlu ile de anlaşma yapan şirket hazırladıkları videoları Youtube hesabı üzerinden paylaşıyor.

Para çekme limitleri konusunda 1. 2. ve 3. Seviye müşterilere ayrı ayrı özellikler sunan firma 5 milyon liraya kadar işlem imkanı sağlıyor. Yine komisyonlarda ise 6 farklı fiyat aralığı için 6 değişik komisyon tutarı uygulayan firma kısaca yapılan işleme göre komisyon tutarını değiştiriyor. Şirketin alacağı yatırımlarla birlikte hem kullanıcı sayısını hem de işlem hacmini önümüzdeki günlerde artırması bekleniyor.

Merkezi nerede?

2019 yılında kurulan bu dijital varlık alım satım platformunun merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunuyor. İletişim numarası 0 850 446 04 24 olan şirketin tam adresi ise Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sk., Metropol İstanbul A2 Blok, No:40 PK:34758, Ataşehir İstanbul TÜRKİYE.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir