Chiliz, Brezilya’da bir ofis açacağını duyurdu

chz-brezilya-ofis-aciyor

Hali hazırda % 381′ den daha fazla  değer kazanmış  olan kripto para birimini kontrol eden şirket, Brezilya’da, São Paulo şehrinde, ülkeye ve Latin Amerika’ya katılımı genişletmek için bir ofis açması gerektiğini duyurdu.

 

% 381 ‘ den daha hızlı bir yükselişten sonra, aynı adı taşıyan spor pazarının tokenizasyonunu amaçlayan bir platformun yerel belirteci olan chiliZ (CHZ), São Paulo’da bir ofis açması gerektiğini açıkladı.

Kripto para birimi, önce Ulusal pazarda kripto ticareti yapan ilk şirket olan Mercado Bitcoin Borsası ve daha sonra ülkeye girerken kripto ticareti için çiftleri de sağlayan Binance aracılığıyla Brezilya’ya geldi.

Chiliz Promosyonu (CHZ): Binance, yatırımcılara ücretsiz olarak kripto para birimlerinde 100.000$ değereinde Brezilya Reali (R) teklif ediyor
Twitter’da Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, ülkedeki ticaret için kripto varlığını sunmanın yanı sıra, şirketin ulusal pazardaki performansını genişletmek ve Latin Amerika’ya odaklanmak için ülkede bir ofis açmak istediğini belirtti.

Dreyfus’a göre, şirketin ofisi São Paulo şehrinde uygulanmalı.

Bu, Dreyfus’un Brezilya ve Latin Amerika’daki Chiliz ekosistemini genişletme arzusunu ifade ettiği ilk kez değil.

Bu yılın Ocak ayında CEO, ülkenin şirketin genişleme planlarında bir öncelik olduğunu söylemişti.

Coinmarketcap verilerine göre, son zamanlarda Chiliz’in fiyatı, kripto para biriminin son yedi gün içinde 381% ‘ den daha fazla yükselmesine neden olan pazarda sürekli bir yükseliş dalgasıyla karşı karşıya kaldı.

Bu etkileyici değerlemeyle, Chiliz’in fiyatı Salı günü (9) bir başka tarihi rekoru kırdı, jetonun bitcoin piyasasında r bitcoin 1,90’a kadar alıntılanmasından kısa bir süre sonra.

Toplamda, CHZ, 381.4% ‘ in etkileyici bir haftalık değerlemesine sahipti ve kripto para biriminin fiyatı 0 0.06495’ten CHZ/USD çiftinde son zamanlarda 0.3126 değerine yükseldi.

Chiliz (CHZ) %381 arttı ve r r 1,90 tarafından alıntılandıktan sonra rekor fiyatı kırdı
Haftada %381.4’lük bir kümülatif değerlemeyle, Chiliz’in fiyatı son günlerde çekingen bir düzeltme ile karşı karşıya kaldıktan sonra piyasada tekrar yükseldi. Grafiğin gösterdiği gibi, CHZ 3 Mart 2021’den beri takdir görüyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*