Catecoin nedir, nereden, nasıl alınır?

Son dönemde kripto para piyasasında popüler olan coinlerden biri de Catecoin olarak göze çarptı. Her işlem sonrasın yüzde 1 oranında yakım işlemi gerçekleştiren Catecoin verdiği bonuslarla da dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, tam olarak Catecoin nedir, nereden ve nasıl alınır?

Kripto para piyasasında işlem gören onlarca farklı coin dönem dönem kullanıcıların ilgi odağı haline gelerek popülerliğe kavuşabiliyor. Elon Musk ve benzeri piyasa yönlendirici isimler yaptıkları paylaşımlarla adeta bir coini manipüle edebilecek seviyeye gelebiliyor. Son günlerde adından sıklıkla söz ettiren coinlerden biri de şüphesiz ki Catecoin olmuştu. İşte yeni gözde Catecoin hakkında bilinmesi gereken detaylar…

Catecoin nedir?

Binance Smart Chain blok zincirinde oluşturulan coinlerden biri olan Catecoin mem dünyasına farklı bir bakış açısı yaratmayı amaçlıyor. 100 bin adet ve üzeri CATE TOKEN sahibi olan kullanıcıların kendi memlerini yarattıkları, 10 bin ile 100 bin arasında olanların da yorum ve beğeni yapabildikleri bu yeni sistem sıra dışı özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Her işlem sonrasında işlem bedelinin yüzde 1’i yakıma uğrarken alım ve satımlarda ise yine yüzde 1’lik ödül kullanıcının oluyor. Catecoin’i coinden daha çok bir token olarak adlandırmak daha doğru olur. CATE Token olarak işlem gören Catecoin’in gelecekteki durumu ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Catecoin nereden, nasıl alınır?

Diğer coin ve tokenlarda olduğu gibi kripto para borsalarında oluşturulan üyeliklerle birlikte CATE Token da kolaylıkla alınabiliyor.

Sosyal medyada 50 binin üzerinde takipçisi bulunan Catecoin eğlenceli paylaşımlar yaparak kullanıcıların ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir