BTXN Coin nasıl alınır? Bitexen Coin geleceği ve grafik durumu

Sadece 15 milyon adet üretilip, bu sayıya ulaşıldıktan sonra üretimi duracak olan BTXN Coin yatırımların ilgisini çekmeye devam ediyor. Peki, ilerleyen süreçte değerlenmesi beklenen BTXN Coin nasıl alınır? İşte Bitexen coin geleceği ve grafik durumu.

Kripto para borsası Bitexen tarafından üretilen ve gördüğü talep üzerine oldukça değerlenen BTXN coin, yakaladığı bu popülerite sonrası talep sayısını da artırmıştı. İşte BTXN coin ile ilgili tüm merak edilenler…

BTXN coin nasıl alınır?

BTXN coin sahibi olmak isteyen yatırımcılar, Bitexen’i kullanmak ve kripto para ile ilgilenen tanıdıklarına şirketi referans göstererek yeni kullanıcılar kazandırmak suretiyle, belirli sayılarda BTXN coin’e ücretsiz olarak sahip oluyorlar. Kullanıcılar, BTXN coin’lerinin miktarını artırmak için Bitexen’e daha fazla yeni kullanıcı kazandırabiliyor ya da Bitexen tarafından düzenlenecek ödüllü kampanya ve alım-satım yarışmalarına katılabiliyorlar.

Bitexen coin geleceği ve grafik durumu

An itibariyle kripto para borsasında 4 dolar civarında işlem gören BTXN coin, geleceği hakkında yorum yapabilmek için uzmanların biraz daha zamana ihtiyaç duyduğu belirtiliyor. Ancak şu anda yatırımcılar ve uzmanların ortak görüşü çok hızlı şekilde artış yaşayan coinin yüksek ilgi ile devam edeceği şeklinde.

İnvesting verilerine göre yıllık grafik durumu

İnvesting verilerine göre Kasım 2021 aylık grafik durumu

BTXN coin Nedir?

BTXN coin, Bitexen tarafından Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Bu coin, Bitexen kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtırken aynı zamanda Bitexen tahtaları üzerinde farklı para birimleri ile alınıp-satılabiliyor. Yatırımcılar, Bitexen’in geri alım dönemlerinden bağımsız olarak, oluşturulacak BTXN coin alım-satım tahtalarında kendi aralarında yılın her zamanı BTXN coin alım satımı gerçekleştirilebilecekler. Ayrıca BTXN coin modeli, işlem hacminin kullanıcı sayısıyla artması ve dolaşımdaki coin miktarının düzenli geri alımlarla azalması sonucunda BTXN coin’in değer kazanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir