BtcTurk iletişim numarası ne? BtcTurk Pro canlı destek hattı var mı?

Türkiye’de en çok tercih edilen kripto para borsaları arasında yer alan BtcTurk üzerinden canlı destek hattı ve iletişim numarası ile canlı destek almak isteyen kişiler firma bilgilerini araştırmayı sürdürüyor. Peki, BtcTurk iletişim numarası var mı, şirketin telefon numarası ne?

Kripto para borsaları genellikle yatırımcılarla iletişimini sağlam tutmak ve kullanıcıların problemlerine anında çözüm bulmak için canlı destek hattı oluşturuyorlar. Kullanıcı memnuniyeti açısından büyük öneme sahip olan iletişim hatları diğer tüm kurumsal firmalarda olduğu gibi kripto para borsaları için de büyük önem arz ediyor. Peki, Türkiye’de en çok tercih edilen popüler kripto para borsaları arasında yer alan BtcTurk kullanıcıları ile nasıl iletişim sağlıyor?

BtcTurk iletişim numarası ne?

“Hızlıca üye ol, kolayca para yatır ve anında bitcoin al” sloganı ile birçok farklı platformda reklamlarını sürdüren BtcTurk Pro “Nispetiye Caddesi Akmerkez E3 Blok Kat: 9 34340 Etiler – Beşiktaş / İstanbul” adresine kayıtlı olarak biliniyor.

2013 yılında Türk Lirası ile ilk Bitcoin işlemini gerçekleştiren BtcTurk bu alanda önemli bir atılım yapmıştı. Şirket farklı yöntemlerle müşterilerine destek hizmeti sağlasa da doğrudan bir iletişim numarası bulunmuyor.

BtcTurk Pro canlı destek hattı ve telefon numarası var mı?

Telefon numarası bulunmayan kripto para borsası “form.btcturk.com” adresinden doldurulan form sonrasında kullanıcılarına geri dönüş sağlıyor. Bu adrese giren kişiler mail adreslerini onayladıktan sonra soru, şikayet ve taleplerini BtcTurk’e iletebiliyorlar.

Şirketin canlı destek hattının yer almaması dönem dönem anında çözüm arayan kullanıcıları mutsuz etse de talep formu üzerinden sorular sorulara en kısa süre içerisinde dönüş sağlanıyor.

Kadın ve erkek milli voleybol takımlarının ana sponsoru olan BtcTurk son olarak milli futbolcu Cengiz Ünder ile reklam işbirliği yapmıştı. Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü Bitcoin alım satım platformu olan şirket gün geçtikte kullanıcı sayını artırırken günlük işlem hacmi rekorunu da tazeliyor.

Şirketin ayrıca kendileri ile ilgili bilgileri aktardıkları “duyurular” sayfası ve hemen her sosyal medya platformunda bir sosyal medya hesabı bulunuyor. Facebook’ta 30 bin, Instagram’da 52 bin, Youtube’da 212 bin abonesi bulunan popüler kripto para borsası Twitter’da ise 180 bin takipçi sayısına sahip.

Canlı destek hizmeti sağlamayan ve iletişim numarası bulunmayan BtcTurk’ten bilgi almak, talep iletmek ya da şikayet oluşturmak için “form.btcturk.com” adresi kullanılabilir. Ek olarak Twitter’da yer alan “@BtcTurkDestek” hesabına ulaşabilir ve destek@btcturk.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir