Suçlular, BİTCOİN ATM’SİNİ çalmak için Kentucky’deki benzin istasyonuna girdi

Suçlular, BİTCOİN ATM’SİNİ çalmak için Kentucky’deki benzin istasyonuna girdi.

Kimliği belirsiz suçlular, ABD’nin Kentucky eyaletindeki bir şehir olan Lexington’daki bir benzin istasyonuna girdi ve yerel bir rapora göre bu Çarşamba sabahı bir Bitcoin ATM’SİNİ başarıyla çaldı.

Sıradan atm’lerin aksine, çalınan kripto kiosk yere cıvatalanmadı, bu da görevi çok daha kolay hale getirdi, Teğmen Chris Van Brackel’e göre.

Failler, gri bir pikapta fark edilmeden olay yerinden kaçmayı başardılar. Polisin onları yakalamak için gerekli kanıtlara sahip olup olmadığı belli değil.

Araç açıklamasının yanı sıra şüpheliler hakkında daha fazla ayrıntı bilinmiyor. Memurlar güvenlik kameralarından daha fazla bilgi almayı umuyorlar.

Bir ormanda sona erebilir
Tıpkı geleneksel Atm’lerde olduğu gibi, kripto para birimi atmleri, dijital madeni paralarla değiştirmek için çok fazla para biriktirebildikleri için genellikle hırsızların hedefi haline gelir. Genellikle, onları yerinde çevirirler ve yakalanmadan önce ganimeti alırlar.

U. Today tarafından bildirildiği gibi, bir Bitcoin kasiyer makinesini çalmak için yapılan son bir girişim, iki dolandırıcının bir GMC Sierra kamyonetiyle bir şarküteri içine girdiği ve cihaz olmadan ayrıldığı küçük bir Kanada kasabasında korkunç bir şekilde yanlış gitti.

2018’te, İsviçre’deki bir avcı tarafından bir ormanda yırtık bir BİTCOİN ATM bulundu ve dünyanın en büyük kripto para birimini sona erdirmeye çalışan ayılar hakkında şakalar yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*