Önde gelen T-Shirt baskı şirketi Nakit rezervlerini Bitcoin, Ethereum ve diğer Kripto para birimlerine dönüştürecek.

rushordertees-btc-eth

Özel giyim şirketi RushOrderTees, nakit rezervlerinin 1 milyon dolarını Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerine koyacak.

Philadelphia merkezli özel giyim şirketi RushOrderTees, 12 Mart tarihli bir basın açıklamasına göre nakit rezervleriyle 300.000 $ değerinde Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimleri satın aldı.

En büyük ABD borsasının aracılık kolu olan Coinbase Prime, işlemi kolaylaştırdı. Tesla’nın geçen ay açıklanan 1.5 milyar dolarlık Bitcoin alımından da sorumluydu.

RushOrderTees, kripto para holdinglerini Nisan ayına kadar 1 milyon dolara çıkarmayı planlıyor.

Birkaç yıldır kripto para birimlerini kişisel olarak elinde tutan CEO Mike Nemeroff, “geleceğe bir bakış” sunduklarını söylüyor.”

Bitcoin, kripto para birimleri ve blockchain teknolojisi geleceğe heyecan verici bir bakış sunuyor. Bu, küresel ticareti sonsuza dek değiştirme gücüne sahip bir şeyin ön saflarında olma fırsatımız.

2002 yılında bir garajda kurulan RushOrderTees, 250 çalışanı ile Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük T-shirt baskı şirketlerinden biri haline geldi. Ayrıca Philadelphia 76ers Basketbol Takımının da giyim sponsorudur..


        
        	

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*