Madenciler, 27 Aralık’tan Bu Yana İlk Kez Damping Yerine Bitcoin Biriktirmeye Başlıyor

Moskovsky Capital CEO’su Lex Moskovski, Bitcoin madencilerinin BTC’LERİNİ satmayı bıraktığını ve birikmeye başladığını söyleyen bir cam not grafiği paylaştı.

Popüler analitik şirketi Glassnote’dan bir grafik, Aralık 27’den bu yana ilk kez Miner Net pozitif göstergesinin yeşile döndüğünü söylüyor.

Madenciler artık Bitcoin’leriyle ayrılmak için acele etmiyorlar ve üst üste yaklaşık iki ay boyunca sattıktan sonra onları biriktirmeyi tercih ediyorlar.

Gri tonlamalı kripto AUM küçülüyor, günde 2.6 milyar dolar kaybediyor

Bitcoin ve diğer dijital para birimlerinin en büyük akümülatörü olan Grayscale, tek bir günde şaşırtıcı bir şekilde 2.6 milyar dolar kaybetti.

Özellikle Grayscale tarafından tutulan Bitcoin’in değeri 2.1 milyar dolar azaldı – 32.832 milyar dolardan 30.724 milyar dolara.

26 Şubat itibariyle şirket, bir gün önce 36.5 $ ‘ a kıyasla toplam 39.1 milyar dolarlık kripto AUM’A sahip.

Cuma günü, amiral gemisi kripto para birimi $ 48,179 seviyesinden $45.305 bölgesine düştü.

Aynı gün, U. Today, şirketin popüler altcoins ve Defı kripto para birimlerine dayanan yeni kripto güvenlerinin başlatılmasını düşündüğünü doğruladığını bildirdi – Chainlink, ADA, Compound, Yearn.Finans, Monero, Polkadot, vb. – şu anda toplam 23 sikke Gri Tonlama olarak kabul edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*