Elon Musk’ın bu twiti Bitcoin’i ölümsüzleştirdi.

elon-musk-bitcoin-haberleri

Elon Musk tarafından yayınlanan potansiyel olarak ikonik bir twit, Bitcoin blockchain’de kaydedildi.

Tesla CEO’su Elon Musk tarafından bugün erken saatlerde yayınlanan bir tweet, Bitcoin blockchain’de ölümsüzleştirildi. Paskalya yumurtası Glassnote CTO Rafael Schultze-Kraft tarafından tespit edildi.

668,197 bloğunun Coinbase alanı şu kelimeleri içerir: “geriye dönük olarak, kaçınılmazdı.”

elon-musk-bitcoin-tweeter

Tarih blockchain’de nasıl kaydedilir
Coinbase, yeni bloğa dahil edilen ilk işlem. Bir madenci tarafından eklenen 100 bayta kadar keyfi bilgi içerebilir.

Satoshi Nakamoto tarafından mayınlı olan genesis bloğundan elde edilen Coinbase verileri, Bitcoin’in ethosunun ayrılmaz bir parçası haline gelen banka kurtarmaları hakkında Times’ın ön sayfasından ikonik Başlığı içeriyor.

Bitcoin blockchain’e mesaj kaydetmenin başka yolları da vardır. U. Today tarafından bildirildiği gibi, İncil’den bir mesaj yakın zamanda 666,666 inci blok kripto para birimlerinin OP_RETURN betiğine gömüldü.

Elon Musk sonunda bitcoin’i kucaklıyor
Bitcoin hakkında yıllarca belirsiz açıklamalar yaptıktan sonra Musk, bugün erken saatlerde Twitter biyografisinde etiketleyerek amiral gemisi kripto para biriminin arkasına geçti.

Bu, btc’yi iki hafta içinde en yüksek seviyesi olan 38.000 $ ‘ a Gönderen yaklaşık yüzde 20’lik bir artışa neden oldu. Ralli, satış baskısına karşı dayanıklı olduğunu kanıtlıyor ve en iyi madeni para hala bitstamp borsasında 37.000 $ ‘ ın üzerine çıkıyor.

btc-elon-musk

Birçoğu, Musk’un onayının orada durmayacağına inanıyor ve Tesla’nın bilançosuna Bitcoin eklemesini bekliyor. Aralık ayında, multi milyarder büyük işlemleri Bitcoin’e dönüştürmeyi sordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*