Dubai merkezli Kripto Yatırım Fonu, 750 milyon dolarlık BTC’Yİ ADA ve DOT Jetonlarına dönüştürecek

Dubai merkezli bir kripto tabanlı yatırım fonu olan FD7 Ventures, 750 milyon dolarlık bitcoins’i boşaltacağını ve Cardano ve Polkadot belirteçlerindeki pozisyonları artırmak için gelirleri kullanacağını söyledi. FD7 Ventures’a göre, iki altcoin’e geçiş, fonun portföylerini çeşitlendirmek isteyen yatırımcıların çıkarlarına daha iyi hizmet etmesine yardımcı olacak.

Bu duyuruyu takiben yaptığı konuşmada, FD7 Ventures’ın Genel Müdürü Prakash Chand, BTC’NİN “aslında oldukça işe yaramaz ” olduğunu iddia ederken iki altcoin’in potansiyelini ortaya koyuyor.”Chand ekledi:

Cardano, Polkadot ve Ethereum gibi projeler yeni internet ve Web 3.0’ın temelini oluşturuyor.

Genel Müdür, her iki projenin kurucularıyla vakit geçirdikten sonra, “Ethereum, Cardano ve Polkadot’un her birinin önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin’den daha değerli olacağına bahse girmeye istekli olduğunu ” ekliyor.”

ADA ve DOT
Bu arada, yeni yılın başlangıcından bu yana, hem Cardano’nun ADA hem de Polkadot’un DOT, 20 Şubat’ta 41 $ ‘ ın üzerinde yeni bir Tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesini belirledi. Bununla birlikte, bu yazının yazıldığı sırada, Messari verilerine göre altıncı sırada yer alan DOT, 29 $ ‘ ın biraz üzerinde işlem gördü. Öte yandan, jetonun piyasa değeri 27 milyar doların biraz altındaydı.

Bu arada, beşinci sırada yer alan ADA jetonu, aynı ay 0.175 $ ‘dan başladıktan sonra 25 Şubat’ta 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 1.18 $’ a yükseldi. 2021 yılının başından bu yana, ADA şu anda 500% ‘ den daha fazla arttı ve bu büyüme token’in kripto piyasa değeri sıralamasında yukarı doğru hareket etmesine neden oldu. Bu yazının yazıldığı sırada, ADA jetonu 1.05 $ ‘ dan işlem gördü ve 32 milyar dolarlık bir piyasa değerine dönüştü.

 

Bu arada, FD7 Ventures, Btc’nin Mart ayının ortasından sonuna kadar iki altcoin’e dönüşümünü tamamlamayı beklediğini söyledi.

FD7 Ventures’ın altcoin holdinglerini artırma kararı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*