Bitcoin Durdurulamıyor

btc-yukseliyor

Bitcoin, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yeni Bir Baskı Yaparak 57.000 $ ‘ ın Üzerine Çıktı.

Dünyanın en büyük dijital para birimi olan BTC, Kraken borsasında $ 57,000 fiyat işaretinin üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Kurumlar ve ünlüler bitcoin’i $ 57,000 direncinin üzerine itiyor

Bitcoin, Tesla’nın bitcoin’e 1,5 milyar dolardan fazla para ayırdığı ve Microstrategy’nin btc’ye yatırım yapmak için dönüştürülebilir banknotlarda 1 milyar dolardan fazla para topladığı için kuzeye doğru ilerliyor.

Cuma günü, Bitcoin 54.500 $ ‘ ın üzerine çıktı ve yeni bir fiyat zirvesine ulaştı. Finansal kurumlardan gelen ilginin yanı sıra, BİTCOİN’E olan ilgi, ABD rapçileri ve özellikle de son zamanlarda Bitcoin, ADA, XRP ve diğer kripto para birimlerine giren KİSS rock grubunun efsanevi solisti Gene Simmons gibi ünlüler arasında görüldü.

Ayrıca, Cuma günü, bitcoin’in piyasa değeri $1-trilyon seviyesinin üzerine çıktı.

Bitcoin 8. en büyük varlık haline geldi

Coinmarketcap verilerine göre, 19 Şubat’ta bitcoin’in piyasa değeri 1 trilyon doları aştı ve basın zamanında 1,043,728,092,298 dolar oldu.

Dünyanın amiral gemisi cryptocurrency şimdi en büyük piyasa değeri ile varlıkların ilk sekiz yerinde oturuyor. Tencent, Tesla, Facebook, Alibaba, vb.gibi küresel devleri geride bıraktı.

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*