BRD coin nedir, nasıl alınır? Bread coin fiyatı ne kadar, BRD coin geleceği ne?

Kripto para borsalarında BRD kodu ile işlem gören BRD coin yakaladığı yükseliş trendi ile kripto para tutkunlarının dikkatini üstüne çekmeye başardı. Bread coin sahibi olmak isteyen kişiler BRD coin fiyatı ve geleceği ile ilgili araştırmalara başladı. Peki, tam olarak BRD coin nedir, nasıl alınır?

Kripto para piyasasında dönem dönem sıçrayışlar gerçekleştiren coinler bu ani yükselişlerle önceki zamanlardan pozisyon alan yatırımcısının yüzünü güldürüyor. Geçtiğimiz dönemlerde BRD sahibi olanlar kısa süre içerisindeki sıçrayışla birlikte son yatırımlarından kazançlı çıkmış oldular. İşte ani fiyat yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken BRD hakkında bilinmesi gerekenler…

BRD coin nedir, nasıl alınır?

Borsalarda BRD kodu ile işlem gören BRD coin daha önce Bread Wallet adıyla biliniyordu. Sıra dışı özelliklere sahip olan  mobil kripto para cüzdanı olarak bilinen BRD’nin şirketi, Breadwinner AG adı ile 2014 yılında İsviçre’de kurulmuştu.

Son dönemde 50 milyon dolardan fazla yatırım alan şirket 8 milyon kullanıcıya sahip. BRD 70’den fazla kripto parayı destekliyor. 14 dil desteği sunan cüzdan, non-custodial bir yapıda hizmet sağlıyor. Yani kullanıcılar, cüzdanda sakladıkları kripto paraları doğrudan kendi kontrollerinde kullanabiliyorlar.

Bu coini almak isteyen kişiler Binance, CoinDCX ve HitBTC gibi alanlarda listeleniyor.

Bread coin fiyatı ne kadar?

Coin Market Cap verilerine göre yüzde 600’e yakın bir çıkış yakalayan Bread Coin 25 Kasım 2021 itibariyle 15.26 TL’den işlem görüyor.

BRD coin geleceği ne?

Bu tarz ani çıkış yakalayan coinler dönem dönem düşüşler yakalasa da ani fırlamalar ilgi odağı olmasına yetiyor. Dogecoin ve diğer coinlerde olduğu gibi ilgi odağı olmaya başlamasının ardından düşüşler yaşasa da artık belirli bir talebi almış oluyor. Olası yeni bir sıçramaya karşı yatırımcılar bu coinlerde pozisyon alıyorlar. Bu pozisyonlar da uzun vadede coinlerin değerlenmesini sağlıyor. BRD coninin de önümüzdeki dönemlerde sürekli göz atılacak coinlerden biri olması bekleniyor. Geleceğini ise ani çıkış ve inişler sonrasında yatırımcıların alacağı pozisyonlar belirlemiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir