Binance Coin, SushiSwap, BAT fiyat analizi: 21 Şubat

Kripto pazar Bitcoin listelerinde Yeni Tüm zamanların highs kurmak için artış olarak yenilenen boğa ivme gördü. Bu yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 57582 $ ‘ dan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 56.2 milyar dolar.

İlginç bir şekilde, the king coin north-bound grafiklerinde, binance Coin ve SushiSwap gibi pazarın altcoin’lerinin çoğu da son birkaç gün içinde fiyatlarını takdir etti.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, yazı yazıldığı sırada 293.2 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile 45 $ ‘ dan işlem görüyor. Geçen hafta boyunca, madeni para fiyatının yüzde 124’ün üzerinde yükseldiğini gördü. Fiyat 19 Şubat’ta yükseldikten sonra, madeni para $360 fiyat aralığındaki direnci test etmeye devam etti. Madeni para bu çalmayı ihlal etmezse, yakında 237 $ ‘ lık desteğine doğru gidebilir.

EMA şeritleri $ 160 fiyat aralığına yaklaştı ve ilk destek başarısız olursa, BnB fiyatını dengelemek için EMA şeritlerinden destek alabilir. Bununla birlikte, MACD göstergesi, boğa geçişine tanık olduktan sonra boğaların hakim olacağı bir senaryoya işaret ediyor.

 

SushiSwap [SUSHI]

Sushiswap’ın fiyatı geçen hafta yüzde 13’ten fazla arttı ve şu anda 2.2 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 17.8 $ ‘ dan işlem görüyor. Geçen hafta kaydedilen kazanımlara rağmen, uzun vadeli perspektiften bakıldığında, madeni para $ 20.3’teki direnç ile $12.3’teki destek arasında oldukça sınırlı kaldı.

Bollinger bantları, madalyonun fiyat hareketindeki düşük volatilite seviyesini belirtmek için sözleşme yapmaya devam ediyor. MACD göstergesi, sinyal hattının MACD hattını geçtiğini gördü ve düşüş eğilimi gösterdi.

 

Basic Attention Token [BAT]

Bat’ın fiyatı da geçen hafta yanlara doğru işlem gördü ve geçen hafta herhangi bir kazanç elde edemedi. Basın zamanında, BAT $ 0.59 seviyesinde işlem görüyor ve $0.69 fiyat seviyesinde önemli bir dirence tanık oldu. Eğer parayı düşüş gerçekleşmesi durumunda görmek için olsaydı o zaman fiyat $0,52 ve $2.00 de destekler yardımı gerekebilir.

Teknik göstergeler, Bat’ın fiyat hareketinde bir trend tersine dönüşünü vurgulamaktadır. MACD göstergesi düşüş eğiliminin eşiğinde, RSI göstergesi şu anda aşırı alım bölgesinden uzaklaşıyor, ancak alıcılar pazara hakim olmaya devam ederse geri dönebilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*