Bitci.com kimin, sahibi kim? Bitci.com nedir, para yatırma nasıl yapılır?

Özellikle fan token arzlarında ön plana çıkan bitci.com önemli anlaşmalar yaparak adını duyurmaya devam ediyor. Murat Muratoğlu’nun Youtube sponsorlarından biri olan Bitci.com birçok takımın token satışını gerçekleştiriyor. Peki, bitci.com kimin, sahibi kim? Tam olarak bitci.com nedir, para yatırma nasıl yapılır?

Fan token satışlarında ön planda yer almayı sürdüren ve giderek popüler hale gelen kripto para borsalarından biri olan bitci.com üye sayısında da son dönemde önemli artış kaydetti. Fan token arzında bulunmak isteyen ya da diğer tokenların alım satım işlemlerini gerçekleştirmeyi düşünen kişiler popülaritesi giderek artan bitci.com hakkında araştırmalar yapmayı sürdürüyor. Peki, bu site kimin, para yatırma işlemleri nasıl sağlanıyor?

Bitci.com nedir, para yatırma nasıl yapılır?

Firma kısaca yerli kripto para borsaları içerisinde yer alıyor. Coin ve token alım satımlarının gerçekleştiği bir platform olan bitci.com havale, EFT ve FAST ile TL işlemlerini kabul ediyor.

Dikkat edilmesi gereken nokta para yatırmak için sadece kendi kredi kartınızdan işlem yapmanız olacak. Farklı isimlerin kartları aracılığıyla kendi hesabınıza yatırma işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Bitci hesabınıza Türk Lirası yatırmak için ilk etapra “Cüzdanlarım” menüsünde yer alan Cüzdanlarım sayfasını kullanabilirsiniz.

Buraya geçtikten sonra karşısına çıkan ekranda Türk Lirası kısmındaki Yatırma sekmesinden Türk Lirası göndermek için kullanabileceğiniz banka bilgilerine ulaşacaksınız.

Her yeni Türk Lirası yatırma işleminizde para yatırmanız için size gösterilen IBAN bilgilerini kontrol etmeniz gerekiyor. Bu alanda TL yatırma ekranında belirtilen IBAN numarasına gönderim yapılmazsa sorun çıkabilir.  Yani farklı para birimleri IBAN’ına gönderim yaparsanız paranız görünmeyebilir. Bu nedenle TL IBAN’ına TL gönderimi yapılmalı.

Tabi bütün bu işlemleri yapabilmek için ilk etapta bitci.com üzerinden üyelik oluşturmanız gerekiyor. Herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde “yardım” menüsünden yardım alabilir ya da “0 850 255 48 48” müşteri hizmetleri numarasından destek alabilirsiniz.

Bitci.com kimin, sahibi kim?

Şirket 2018 yılında Çağdaş Holding’in CEO’su Burak Çağdaş Çağlar tarafından kuruldu. Yerli kripto para borsaları içerisinde yer alan firma kurulduktan sonra Ziraat Bankası ve Vakıfbank ile anlaşmalar gerçekleştirmiş ve Karşıyaka’nın taraftar tokenini üretmişti.

İspanya futbol milli takımı, Brezilya futbol milli takımı sponsorluklarının yanı sıra Formula 1 Mclaren ve MotoGP’nin sponsorluklarını üstlendi.

Ekonomi alanında yayınlar gerçekleştiren Murat Muratoğlu’nun Youtube sponsoru da olan firma birlikte çalıştığı isimlerin sayısını artırmayı sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir