Binance TR müşteri hizmetleri iletişim numarası ne? Binance TR komisyon oranları ne kadar?

Dünyada en fazla kullanılan kripto para borsaları arasında yer alan Binance Türkiye’deki kullanıcılarına özel Binance TR platformunu kurmuştu . Günde on binlerce işlemin yapıldığı kripto para borsalarında yatırımcılar ihtiyaç duydukları durumlarda karşılarında profesyonel bir müşteri temsilcisi bulmak istiyor. Peki, Türkiye’de hizmet veren Binance TR müşteri hizmetleri iletişim numarası ne? TRBinance komisyon oranları ne kadar?  

Kripto para yatırımcılarının karşılaştıkları herhangi olumlu ya da olumsuz bir durum karşısında ihtiyaç duydukları taleplerin başında profesyonel bir müşteri temsilcisi oluyor. Birçok kripto para borsası kullanıcılarına farklı yöntemler uygulayarak müşteri temsilciliği hizmeti veriyor. Peki, ihtiyaç duyulduğu durumlarda, Binance TR kullanıcıları müşteri temsilcisi ile nasıl görüşebiliyor?

Binance TR müşteri hizmetleri iletişim numarası ne?

TRBinance yatırımcılarına direkt telefon ile bir müşteri temsilciliği hizmeti vermiyor dolayısıyla bir telefon görüşmesi mümkün değil. Binance TR kullanıcıları ihtiyaç duydukları cevapları destek merkezi ve mail adresi birimlerinde bulabiliyorlar.

Yatırımcı, Binance destek merkezinden bir talep göndererek yaşamış olduğunuz sorunlara ait çözüm üretebiliyor. Destek Merkezi’ne bağlandıktan sonra bir ‘Talep Gönder Menüsü’ gelmekte ve bu menü altında birçok seçenek mevcut. Bu seçenekler arasında: Türk lirası işlemleri hakkında, kimlik doğrulaması problemleri, yatırma işlemleri hakkında yardım, çekme işlemleri hakkında yardım, alım satım hakkında yardım, hesap hakkında yardım, promosyonlar ve güvenlik sorunları gibi birçok seçenek sunuluyor. Kullanıcı bu seçeneklerden kendisine uygun olan işlemi seçerek ilerleyebiliyor. Ayrıca kullanıcı işlemi seçtikten sonra açıklama kısmından sorununu detaylı olarak doldurması, e-posta adresinizi girmesi ve ek dosyalar eklemesi gerekebiliyor. Ardından yatırımcı Binance TR’nin kendisi ile iletişime geçmesini beklemesi gerekiyor .

Binance TR ile iletişime geçmenin bir diğer yolu da mail adresi aracılığıyla bağlantı kurmak. Firmanın mail adresi olan destek@trbinance.com’a atılacak bir mail ile müşteri temsilcisi ile iletişime geçilip, konu ile ilgili sorun çözülebiliyor.

Binance TR ile iletişime geçmenin birçok seçeneği mevcut. Bunlardan en önemlileri olan destek merkezi ve mail adresinin dışında kullanıcıları şirketin sosyal medya hesapları üzerinden de iletişime geçebiliyorlar. Şirketin sosyal medya hesapları şu şekilde:

  • Facebook:https://www .facebook.com/BinanceTurkish
  • Twitter:https://twitter .com/Binance_Turkish
  • Instagram:https://twitter .com/Binance_Turkish
  • YouTube:https://www .youtube.com/channel/UCfYw6dhiwGBJQY_-Jcs8ozw
  • Linkedin:https://tr .linkedin.com/company/binance

Binance TR komisyon oranları ne kadar?

TRBinance’de komisyon oranları yatırımcının işlem hacmine göre değişiyor. Binance borsasında al-sat yaparken firma kullanıcısından %0,1 oranında komisyon alıyor. Yani yatırımcı 10.000 TL’lik herhangi bir coin aldığında firma kullanıcısından binde 1 oranında komisyon alıyor. Bu da yatırımcıdan 10 lira komisyon kesintisi olacağı anlamına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir