Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 21 Şubat

Bu ayın başında, Bitcoin Cash $ 420 seviyesinde işlem görüyordu. O zamandan beri hızlı bir kazanç elde etti, ancak Bitcoin Cash 770 $ ‘ lık bir tavana çarptı ve son birkaç gün içinde bu zirvelere geri dönemedi. 740 $ seviyesi kısa vadede de inatçı bir direnç olarak hareket etti. BCH, oluşturduğu aralığın altına kaymakla tehdit etti ve böyle bir kayma fiyatları 580 $ ‘ a kadar güneye taşıyabilirdi.

Bitcoin Cash 30 dakikalık grafik

Grafiklerde 650 $ile 770 $arasında bir aralık çizildi. Sarı seviyeler, fiyatın destek bulabileceği aralıktaki önem seviyelerini temsil eder ve özellikle 709 $ ‘ lık aralığın orta noktasına vurgu yapar. Aralığın orta noktası, bir aralıktaki en önemli seviyedir ve onu ayılara bırakmak, kısa vadede BCH için iyi bir işaret değildir.

Piyasa Mantığı
Geçtiğimiz birkaç gün boyunca, OBV BCH’NİN kayıplarıyla birlikte aşağı doğru kayıyor. Bu, gerçek satış baskısının madalyonun son kayıplarının arkasında olduğunu gösterdi. Uzun vadede, bu sadece OBV’NİN yayınladığı büyük yukarı doğru sivri uçlarda bir sıçrama oldu-ancak kısa vadede OBV düşüş eğilimi önemli.

RSI ayrıca nötr 50’nin altına kaymış, düşüş baskısı göstermek için altında kalmaya devam etti.

İşlem hacmi sabitti, ancak $ 709 seviyesinin kaybını yoğun bir satış dalgası izledi. Bu, ayıların yanında piyasa mahkumiyetini gösterdi.

Dikkat edilmesi gereken seviyeler
709$ ,679 $ ve 650$, önümüzdeki birkaç gün boyunca izlenecek en önemli seviyelerdir. 679 $ ‘I kaybetmek, bch’nin 650 $’ a düşmesine neden olacak ve burada piyasa bir kez daha alıcılar ve satıcılar arasında şiddetli bir çatışma görecek.

679 $ seviyesinin savunması, boğalara 709 $ ‘ I bir kez daha ölçeklendirmeye çalışmak için bir miktar ivme kazandıracak.

Sonuç
Önümüzdeki birkaç gün içinde, pazara girmeye karar vermeden önce piyasa duyarlılığını belirli seviyelerde ölçmek en iyisidir. 650 $ ‘ a yapılan bir ziyaret, fiyatın bu işaretteki tepkisine dayanarak ya satın almak ya da kısa bir pozisyon almak için bir fırsatı temsil edecektir. $709 seviyesini 679 $ ‘ dan sıçradıktan sonra destek olarak geri almak da bir satın alma fırsatı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*