ADA Son 24 Saatte %27 değer kazandı..

Cardano (ADA), 26 Şubat’ta yeni bir iyimserlik dalgası ve satın alma hacmi aldı ve bu da Ada’nın fiyatını 1.29 $ ‘ lık yeni bir yüksek seviyeye taşıdı ve Cardano’yu piyasa değeri ile üçüncü sırada yer alan kripto para birimi haline getirdi.

Cointelegraph Markets ve Tradingview’den elde edilen veriler, Ada’nın Şubat ayının ilk işlem saatlerinde 27% ‘ in en düşük $0.98 seviyesinden yükseldiğini gösteriyor. 26, rekor işlem hacminde 1.29 $ ‘ lık yeni yüksek seviyesine ulaştı.

 

Proje için Momentum, Mary’nin 3 Şubat’ta Cardano’nun testnet’ine yükseltilmesinin entegrasyonunu takiben Şubat ayı boyunca inşa edildi. Yükseltme, akıllı sözleşme işlevselliğini sağlayarak blok zincirini Ethereum’a (ETH) benzer bir çoklu küme ağına dönüştürmeye yardımcı olur.

Mary’nin mainnet lansman tarihi açıklandı

En son fiyat artışı, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’un bir sonraki tweet’i yayınlamasıyla çakıştı ve Mary’nin 1 Mart’ta bir sonraki dönemin başında mainnet’te canlı yayın yapacağını belirtti:

ADA, daha geniş cryptocurrency pazarındaki baskıların onu aşağıya doğru itmesinden önce, duyurunun ardından kısa bir süre 1.17 $ ‘ a yükseldi. 25 Şubat’ta $ 1.00 seviyesi.

Bundan sonra, Cardano için işlem hacmi 12.8 milyar dolarlık yeni bir rekora yükseldi ve Ada’nın tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesine yardımcı oldu. ADA vadeli işlemlerine olan açık ilgi de 580 milyon dolara yükseldi ve Litecoin’i (LTC) aşarak üçüncü en büyük türev pazarı oldu.

Cointelegraph Markets Pro verilerine göre, bu arada, ADA için piyasa koşulları bir süredir elverişli olmuştur.

Cointelegraph’a özel VORTECS ™ puanı, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği de dahil olmak üzere veri noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen tarihi ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

 

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, ADA için VORTECS ™ skoru 25 Şubat’ta 79’in en yüksek seviyesine ulaştı ve fiyatın 27% ‘ i tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseltmeye başlamasından yaklaşık 24 saat önce.

Akıllı sözleşme işlevselliği, Mary’nin modernizasyonunun önemli bir bileşenidir ve Cardano ekosistemi için yeni bir işlevsellik dönemi başlatması beklenmektedir. Entegre edildikten sonra, merkezi olmayan finans uygulamaları ağ üzerinde çalışabilecek ve Ethereum ağında yüksek gaz ücretlerinden kaçınmak isteyen kullanıcılar için bir çıkış sağlayabilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*